Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBootDatum 
  Gerrit de Jong Vechtrace LSA1x Tutto per te 10-10-1998  
  AVP-DBB4+ Najaarswedstrijden DBB4+ M.S.Brafour 9-11-1998  
  Najaarslicht Najaarswedstrijden LN4+ Magyastraal 9-11-1998  
  Heren 1 Najaarswedstrijden HC4+ Zeerob 9-11-1998  
  Dorien Heijting Hel van het Noorden DSA1X Sysyphus 29-11-1998  
  EJL Winterwedstrijden LB8+ Golden Koets 6-3-1999  
  Gerrit de Jong Winterwedstrijden LSA1X Fisherman's Friend 7-3-1999  
  EJL Heineken Roeivierkamp LB8+ (5km) Golden Koets 21-3-1999  
  Anneke, Dorien, Dagmar (combinatie met Orca) Head of the River 1e div D8+ (Orca) 28-3-1999  
  Bij Toutatis! Head of the River Cl4X+ Menoetes 28-3-1999  
  EJL Head of the River LB8+ Golden Koets 28-3-1999  
  Dorien Heijting Skiffhead DO1X Sysyphus 11-4-1999  
  Anneke Venema (combinatie met Orca) Randstad Regatta DSA4- (KNRB) 25-4-1999  
  EJL Randstad Regatta LN8+ Golden Koets 25-4-1999  
  Anneke, Dorien (combinatie) Randstad Regatta DSA8+ (Orca) 26-4-1999  
  EJL Randstad Regatta LB8+ Golden Koets 26-4-1999  
  Dagmar Hansen Martini Regatta DSA1X (nieuwe Douglas) 8-5-1999  
  EJL Martini Regatta LN8+ Golden Koets 8-5-1999  
  Anneke & Janna Martini Regatta DSA2- Primo Limo 9-5-1999  
  EJL Martini Regatta LO8+ Golden Koets 9-5-1999  
  EJD Hollandia DB8+ Haail om 't Zaail 22-5-1999  
  Hein Lely (combinatie met Aegir) Hollandia LO4- (Aegir) 22-5-1999  
  TJL Hollandia LB4+ Wood Be 22-5-1999  
  Dorien Heyting (combinatie met Nereus) Hollandia DSA2X (Nereus) 23-5-1999  
  Hein Lely (combinatie met Aegir) Hollandia LSA4- (Aegir) 23-5-1999  
  Vincent Brakkee (combinatie met de Hunze) Hollandia LN2X Double U 23-5-1999  
  Dorien Heyting Hollandia DO1X Sysyphus 23-5-1999  
  Hein Lely (combinatie met Aegir) Thetis sprint LO4- (Aegir) 4-6-1999  
  TJL Thetis sprint LN4+ Wood Be 4-6-1999  
  Arjanne Maarleveld & Stijn Mom Thetis sprint DO2- Primo Limo 4-6-1999  
  Hein Lely (combinatie met Aegir) ARB/NK LO4- (Aegir) 5-6-1999  
  EJZ ARB/NK B8+ Atalante 5-6-1999  
  Dorien Heyting ARB/NK DO1X Sysyphus 6-6-1999  
  EJZ ARB/NK N8+ (hoofdnummer) Atalante 6-6-1999  
  Gerrit de Jong ZRB LSA1X Fisherman's Friend 19-6-1999  
  Rense Boomsma & Rinze ter Steege ZRB N2X Double U 19-6-1999  
  Arjanne Maarleveld & Stijn Mom ZRB DO2- Primo Limo 19-6-1999  
  Mari?Pikkemaat (combi) KMHB DSA4X Nostalgyas 26-6-1999  
  Anneke Venema (KNRB) KMHB DSA2- (KNRB) 27-6-1999  
  Mari?Pikkemaat (combi) KMHB LDSA4X Nostalgyas 27-6-1999  
  Rense Boomsma & Rinze ter Steege Argo-Sprint N2X Double U 2-7-1999  
  Eerstejaars regio-acht Argo-Sprint Talenten Acht Prometheus 2-7-1999  
  Rense Boomsma & Rinze ter Steege NSRF N2X Double U 4-7-1999  
  EJD NSRF DN8+ Haail om 't Zaail 4-7-1999  
  TJL (combi) NSRF LN4+ Wood Be 4-7-1999  
  Mari?Pikkemaat Luzern LD4X (zilver) Nostalgyas 11-7-1999  
  Dorien Heijting Kopenhagen DSA1X Sysyphus 1-8-1999