Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBoot 
  Veteranen Novembervieren V4X    
  Tessa Knaven & Anneke Venema Najaarswedstrijden DSA2X Casanova  
  Rinze Krol Najaarswedstrijden LSA1X    
  Danny Gorter & Yuri Blaauw Najaarswedstrijden LSA2- Primo Limo  
  Heren 1 Najaarswedstrijden HC4+ Bliksemschicht  
  EJD ONEK EJD8    
  Rinze Krol & Yuri Blaauw Winterwedstrijden LO2- Primo Limo  
  Tessa Knaven & Anneke Venema (met Nereus) Heineken Roeivierkamp 1e div D8+ (nereus)  
  Tessa Knaven & Anneke Venema (met Nereus) Head of the River 1e div D8+ (nereus)  
  Ariënne Takens (met Aegir & Njord) Head of the River 2e div D8+ (Aegir)  
  Rinze Krol Skiffhead LO1X Fisherman's Friend  
  Anneke Venema Skiffhead DN1X Principalis  
  Anneke Venema Randstad DSA4X (KNRB)  
  TJL Randstad LO4+ Wood Be  
  EJL Randstad LB8+ Prometheus  
  Tessa Knaven Keulen DSA4- (KNRB)  
  Rinze Krol Hollandia SA1X Fisherman's Friend  
  Rinze Krol Hollandia O1X Fisherman's Friend  
  Rinze Krol Hollandia LO1X Fisherman's Friend  
  Ariënne Takens (met Aegir) Hollandia DN2X    
  Ariënne Takens (met Aegir) Hollandia DB2X    
  Jacob Kerssemakers ZRB N1X Tutto Per Te  
  TJL (met Vidar) Thesis Sprint LO8+ (Vidar)  
  TJL Thesis Sprint LO4+ Wood Be  
  Anneke Venema ARB DSA1X Principalis  
  Anneke Venema (met Vidar) ARB DO2X (KNRB)  
  Rinze Krol ARB LO1X Fisherman's Friend  
  TJL ARB LO4+ Wood Be  
  EJZ ARB B8+ Atalante  
  Tessa Knaven NK D8+ (KNRB)  
  Anneke Venema NK D4X (KNRB)  
  Tessa Knaven NK D4- (KNRB)  
  Rinze Krol Martini SA1X Fisherman's Friend  
  Rinze Krol Martini LSA1X Fisherman's Friend  
  Maarten de Witt Martini SB1X Gyges  
  TJL (met Skoll) Martini LO8+ (Skoll)  
  TJL Martini LO4+ Wood Be  
  Jacob Kerssemakers Martini O1X Tutto Per Te  
  Rinze Krol Martini LO1X Fisherman's Friend  
  Ariënne Takens (met Aegir) Martini DN2X    
  EJL Martini LN8+ Haail om 't Zaail  
  Siebo Visser (met Proteus) Martini N4+ (Proteus)  
  EJD Martini DB8+ Prometheus  
  Rinze Krol Holland Bekerwaar L1X (beide dagen) Fisherman's Friend  
  Jacob Kerssemakers Argo-Sprint SA1X Tutto Per Te  
  EJL Argo-Sprint LN8+ Haail om 't zaail  
  Rinze Krol (combi) NSRF NSK L8+ (onbekend)  
  Rinze Krol NSRF LO4+ (onbekend)  
  EJL NSRF LN8+ Haail om 't Zaail  
  Hanneke de Jong (met De Hunze) NSRF DB2X Casanova  
  Tessa Knaven Luzern D8+ (KNRB)  
  Anneke Venema Luzern D4- (KNRB)  
  Tessa Knaven & Anneke Venema WK Tampere D8+ (Brons) (KNRB)