Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBootDatum 
  Rogier Blink Cottwich-Almelo Regatta SA1x Daedalus 12-09-2004  
  Jan Willem Gabriels (combi met Orca, Skoll, Nereus en Triton) November 444 SA4+ Nereus 31-10-2004  
  Mayte, Carlijn, Lieke, Caroline en Simon (stuur) Asopos najaarswedstrijden DB4+ 4e Brug 06-11-2004  
  Paul Drewes NKIR LMSB 06:22.2 18-12-2004  
  Middengroep Dames en Marianne van der Pol (stuur) Heineken Roeivierkamp 5 km D3eDiv8+ Orca 20-03-2005  
  Middengroep Dames en Marianne van der Pol (stuur) Head of the River D3eDiv8+ Golden Raand II 27-03-2005  
  Middengroep Zwaar (combi met Hunze) Head of the River H3eDiv8+ Golden Koets 27-03-2005  
  Sybolt Okke de Vries en Rogier Blink (combi met Skoll, Orca en Theta) Head of the River H1eDiv8+ Orca 27-03-2005  
  Sanne Menning Randstad Regatta LDN1x Sysyphus 23-04-2005  
  Paul Drewes en Wim Bakker Randstad Regatta LSA2- Twodeledoki 23-04-2005  
  Jan Willem Gabriels (combi met Nereus, Orca en Skoll) Randstad Regatta SA4- KNRB 24-04-2005  
  Sanne Menning Randstad Regatta LDB1x Sysyphus 24-04-2005  
  Eerstejaars Dames Hollandia DB8+ Golden Koets 07-05-2005  
  Annelieke Sijtsma Hollandia LDN1x En En 07-05-2005  
  Rogier Blink (combi met Skadi, Nereus, Euros, Triton en Argo) Hollandia SA8+ KNRB 07-05-2005  
  Eerstejaars Dames Hollandia DEj8+ Golden Koets 08-05-2005  
  Pieter Jan van Doormaal Hollandia B1x Catch-as-catch-can 08-05-2005  
  Rogier Blink (combi met Skadi, Nereus, Euros, Triton en Argo) ARB SA8+ KNRB 21-05-2005  
  Jan Willem Gabriels (combi met Nereus, Orca en Skoll) ARB SA4- KNRB 22-05-2005  
  Gerard Flikweert en Rolf Savenije Martini/NK LN2- Primo Limo 04-06-2005  
  Rogier Blink (combi met Argo, Euros, Nereus, Skadi en Triton) Martini/NK SA8+ KNRB 04-05-2005  
  Paul Drewes en Wim Bakker Martini/NK LSA2- Twodeledoki 04-05-2005  
  Eerstejaars Dames Martini/NK DEj8+ Golden Koets 05-06-2005  
  Annelieke Sijtsma Martini/NK LDO1x En En 05-06-2005  
  Rogier Blink en Sybolt Okke de Vries (combi met Njord en Willem III) Martini/NK SA4x Jangoeroe 05-06-2005  
  Eerstejaars Zwaar ZRB B4+ Blauwe Engel 18-06-2005  
  Pieter Jan van Doormaal ZRB N1x Tutto per Te 18-06-2005  
  Eerstejaars Dames ZRB DSA8+ Golden Koets 18-06-2005  
  Gerard Flikweert en Rolf Savenije ZRB LN2- Didgeriduo 18-06-2005  
  Annelieke Sijtsma ZRB LDN1x En En 18-06-2005  
  Sybolt Okke de Vries en Pieter Jan van Doormaal ZRB SA2x Zondagskind 19-06-2005  
  Middengroep Licht ZRB LSA4- Strategyas 19-06-2005  
  Jan Willem Gabriels (combi met Nereus, Orca en Skoll) Koninklijke Holland Beker MSA4- KNRB 25-06-2005  
  Rogier Blink (combi met Argo, Euros, Nereus, Skadi en Triton) Koninklijke Holland Beker MSA8+ KNRB 25-06-2005  
  Paul Drewes (combi met Theta) Koninklijke Holland Beker LMSA2- Theta 25-06-2005  
  Jan Willem Gabriels (combi met Nereus, Orca en Skoll) Koninklijke Holland Beker MSA4- KNRB 26-06-2005  
  Rogier Blink (combi met Argo, Euros, Nereus, Skadi en Triton) Koninklijke Holland Beker MSA8+ KNRB 26-06-2005  
  Paul Drewes en Wim Bakker (combi met Proteus, Skadi, Theta, Skoll en Triton) Koninklijke Holland Beker LMSA8+ KNRB 26-06-2005  
  Eerstejaars Dames Koninklijke Holland Beker DEj8+ Golden Koets 26-06-2005  
  Eerstejaars Dames 4+ Argo-sprint DB4+ Out of the Blue 01-07-2005  
  Eerstejaars Dames 4+ NSRF DB4+ Out of the Blue 02-07-2005  
  Eerstejaars Dames NSRF NSK D8+ Golden Koets 03-07-2005