Geneesmiddelonderzoek
 

Ploeg

Roeiers

Veld

Wedstrijd

BootTijd 
  Gyas/Neuss  Siem Looijen, Geert Hemminga, Jelle Vos, Jorn Thalen, Jannik Wekenborg, Pieter Buisman, Patrick (Neuss), Kaj (Neuss) en st. Linde van Tilburg Stadtachter Kölner Stadtachter      
  MGD Marloes Oldenburg en Iris Rodenburg D2X Carl Douglas Vecht Race   19:13.00  
  RTC Licht Joost Kuiper en Bart Jan Vos LSA2- Tromp Boat Races Prepair 19:48.12  
  RTC Licht Adriaan van der Graaf LSB1X Tromp Boat Races Twenty Twelve 20:26.06  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Aegir en st. Linde van Tilburg DO4* November444 Eusphyra Blochii 14:32.64  
  RTC Zwaar/OJZ Rogier Blink, Nanne Sluis, Geert Hemminga, Gerbren Spoelstra en st. Linde van Tilburg SA4+ November444 De Biggekop 13:06.82  
  RTC Dames Sophie Souwer D1X Paul Veenemans Prijs Twenty Twelve 293,018 punten  
  MGL Marinus Kiep LN NKIR   6:31.3  
  EJLD Jacqueline van den BoschWendy Schootemeijer, Sela BekkerLisa Heij LDEJ 4x NKIR   8:02.0  
  EJZ Albert Koller, Koen Luppes, Gert Jan van der Velde, Markus Nolden, Koen Borren, Mart Adema, Bart Wolters en Kees Renting EJ8 NKIR   6:30.4  
  RTC Licht Joost Kuiper LB1X PE Winterwedstrijden Fam. Kuiper 12:49.8  
  Marloes Marloes Oldenburg DB1X PE Winterwedstrijden Pole Position 13:27.4  
  EJZ Koen Borren, Rogier ten Lohuis, Kees Renting, Albert Koller en st. Sterre Riewald B4+ PE Winterwedstrijden Eusphyra Blochii 11:40.9  
  EJD/Nereus Anne-Mare van Burgsteden, Nereus, Nereus, Tess Horlings en st. Danniek Vinkenvleugel DB4+ PE Winterwedstrijden Snip 'n Begrip 13.24.9  
  OJZ Gerbren Spoelstra N1X PE Winterwedstrijden Hoornsediep Heerst 20:35.9  
  Gyas/Skadi Rogier Blink, Mitchel Steenman SA2- PE Winterwedstrijden EcoPlaza 18:33.1  
  EJLD Simone Harmsen (Aegir), Susanne Dallinga (Aegir), Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, st. Lieve den Boer LDB4* (2500m) Heineken Roeivierkamp   9:39.0  
  EJLD Simone Harmsen (Aegir), Susanne Dallinga (Aegir), Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, st. Lieve den Boer LDB4* (250m) Heineken Roeivierkamp   0:54.1  
  EJLD Simone Harmsen (Aegir), Susanne Dallinga (Aegir), Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, st. Lieve den Boer LDB4* (750m) Heineken Roeivierkamp  
2:52.0
 
  EJLD Simone Harmsen (Aegir), Susanne Dallinga (Aegir), Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, st. Lieve den Boer LDB4* (5000m) Heineken Roeivierkamp  
20:26.7
 
  EJLD Simone Harmsen (Aegir), Susanne Dallinga (Aegir), Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, st. Lieve den Boer LDB4* (overall) Heineken Roeivierkamp      
  EJZ Markus Nolden, Koen Borren, Robin Verdijk, Koen Luppes, Kees Renting, Damian Hermans, Albert Koller, Lammert Bakker, st. Kim Smit Heren Eerstejaars (2500m) Heineken Roeivierkamp
Chimeara II
7:42.3  
  RTC licht/Aegir Joost Kuiper, Aegir LH1eDiv 8+ (250m) Heineken Roeivierkamp
Hans Proost
0:42.5  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Roselinde Boswinkel (Aegir), Marloes Oldenburg, Sophie Souwer, Joylene Siland (Aegir), Elisbeth Zielman (Okeanos), Anna van der Voort (Aegir), st. Petra Vinke D2eDiv 8+ (2500m) Heineken Roeivierkamp
Hans Proost
8:20.8  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Roselinde Boswinkel (Aegir), Marloes Oldenburg, Sophie Souwer, Joylene Siland (Aegir), Elisbeth Zielman (Okeanos), Anna van der Voort (Aegir), st. Petra Vinke D2eDiv 8+ (250m) Heineken Roeivierkamp
Hans Proost
0:45.4  
  MGD Jolanda Scholtens, Iris Rodenburg, Nienke Storck, Fleur Kuhlemeier, Rianne Gringhuis, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Els ten Have, st. Geanne Zelhorst D2eDiv 8+ (250m) Heineken Roeivierkamp Wit Goud 0:45.4  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Roselinde Boswinkel (Aegir), Marloes Oldenburg, Sophie Souwer, Joylene Siland (Aegir), Elisbeth Zielman (Okeanos), Anna van der Voort (Aegir), st. Petra Vinke D2eDiv 8+ (750m) Heineken Roeivierkamp Hans Proost 2:23.3  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Roselinde Boswinkel (Aegir), Marloes Oldenburg, Sophie Souwer, Joylene Siland (Aegir), Elisbeth Zielman (Okeanos), Anna van der Voort (Aegir), st. Petra Vinke D2eDiv 8+ (5000m) Heineken Roeivierkamp Hans Proost 17:58.6  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Roselinde Boswinkel (Aegir), Marloes Oldenburg, Sophie Souwer, Joylene Siland (Aegir), Elisbeth Zielman (Okeanos), Anna van der Voort (Aegir), st. Petra Vinke D2eDiv 8+ (Overall) Heineken Roeivierkamp Hans Proost    
  RTC Zwaar  Rogier Blink, Nanne Sluis, Derk Noordhuis (Aegir), Menno van Blitterswijk (Aegir), Geert Hemminga, Gerbren Spoelstra, Thomas Doornbos (Aegir), Milan Kamphuis (Aegir), st. Linde van Tilburg  H1eDiv 8+  Head of the River Chimaera II 25:08.2  
  RTC Licht Joost Kuiper, Aegir LH1eDiv 8+  Head of the River Hans Proost 26:56.1  
  EJLD Simone Harmsen (Aegir), Susanne Dallinga (Aegir), Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, st. Lieve den Boer LDB4*  Head of the River - 33:29.6  
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Roselinde Boswinkel (Aegir), Marloes Oldenburg, Sophie Souwer, Joylene Siland (Aegir), Elisbeth Zielman (Okeanos), Anna van der Voort (Aegir), st. Petra Vinke D2eDiv 8+  Head of the River Hans Proost 29:13.4  
  Marloes Marloes Oldenburg DB1x Skiffhead Goud Geel 32:11.45  
  EJZ Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Koen Luppes, Robin Verdijk, Mart Adema, Albert Koller, Lammert Bakker, st. Kim Smit Jonge Acht Varsity  Chimaera II
06:11,70

 
  EJLD Wendy Schootemeijer, Sela Bekker, Nienke Kerver, Jacqueline van den Bosch, st. Charlotte Walravens LDEj 4* Varsity      
  MGD Iris Rodenburg, Nienke Storck, Els ten Have, Nienke Tuinsta W4- Gent Spring Regatta Gyasterix 08:04.01  
  RTC Dames Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard DN2- Hollandia/Aegon NK Klein Prepair
8:39.49

 
  MGL Jolmer Tuinstra, Robbert van der Mijn LN2- Hollandia/Aegon NK Klein Calvados
 
7:55.01
 
  Rogier en Mitchel Mitchel Steenman (Skadi), Rogier Blink SA2- Hollandia/Aegon NK Klein EcoPlaza 7:52.04  
  SA8+ combi Mitchel Steenman (SKA), Mechiel Versluis (OKE), Rogier Blink, Roel Braas (OKE), Mathijs Vellenga (SKO), David Kuiper (SKA), Geert Hemminga, Menno van Blitterswijk (AEG) SA8+ Hollandia/Aegon NK Klein  - 5:43.85  
  MGD Jolanda Scholtens LDSA1x Damen Raceroei Regatta EnEn 8:52.56  
  Rogier en Mitchel Mitchel Steenman (Skadi), Rogier Blink SA2-

Damen Raceroei

Regatta

EcoPlaza 7:27.32  
  RTC Dames Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard DO2-

ZRB

Prepair 07:58,65  
  EJLD Lisa Heij, Romy Kuldip Singh LDDev 2x

ZRB

- 08:04,37  
  EJZ Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Koen Luppes, Albert Koller, Mart Adema, Gert Jan van der Velde, Lammert Bakker, st. Kim Smit Ej8+

ZRB

Chimaera II 02:56,19  
  Marloes Marloes Oldenburg DB1X

ZRB

Goud Geel 08:23,65  
  EJLD Lisa Heij, Sela Bekker, Romy Kuldip Singh, Jacqueline van den Bosch, st. Charlotte Walravens LDEj 4*

ZRB

Fiat Lux 07:56,71  
  MGZ/Aegir Jannik Wekenborg, Rick van Haastert (Aegir), Gerard Wolters, Niels Zwetsloot N4-

ZRB

- 06:39,15  
  EJLD Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch LDN2X

ZRB

Twodeledoki 08:18,31  
  MGD Iris Rodenburg, Nienke Storck, Els ten Have, Nienke Tuinstra DN4-

ZRB

Gyasterix 07:24,76  
  Rogier en Mitchel Mitchel Steenman (Skadi), Rogier Blink M2-

Huegelregatta Essen

- 7:17,46  
  Rogier en Mitchel Mitchel Steenman (Skadi), Rogier Blink M2-

Huegelregatta Essen

- 7:51,05  
  Marloes Marloes Oldenburg DN1X

Westelijke Regatta

Goud Geel 09:56,02  
  EJZ Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Koen Luppes, Albert Koller, Mart Adema, Dennis Weerdenburg, Bart Wolters, st. Kim Smit Ej8+

Westelijke Regatta

Chimaera II 06:56,75  
  EJLD Lisa Heij, Romy Kuldip Singh, Wendy Schootemeijer, Nienke Kerver, st. Charlotte Walravens LDB4*

Westelijke Regatta

Fiat Lux 08:43,33  
  MGL Marinus Kiep LB1X

Westelijke Regatta

Aussie Annie 08:22,46  
  MGL Jolmer Tuinstra, Robbert van der Mijn LN2-

Westelijke Regatta

Calvados 08:18,26  
  Sophie Nicole Beukers (Njord), Lisa Scheenaard (Theta), Sophie Souwer, Wianka van Dorp (de Maas) W4X

European Rowing Championship Sevilla

-

06:48,67

(zilver)

 
  Rogier en Mitchel Mitchel Steenman (Skadi), Rogier Blink M2-

European Rowing Championship Sevilla

-

7:08.27

(brons)

 
 


Holland acht

Sjoerd de Groot, Ruben Knab, Gerbren Spoelstra, Thomas Doornbos, Vincent van der Want, Boudewijn Roell, David Kuiper, Govert Viergever, st. Peter Wiersum M8+

European Rowing Championship Sevilla

-  6:00.93 (brons)  
 

RTC Licht

Joost Kuiper LN1X

Thetis Sprint

Pole Position 1:41,75  
 

EJLD

Lisa Heij, Sela Bekker, Romy Kuldip Singh, Nienke Kerver, st. Charlotte Walravens LD4*

Thetis Sprint

Fiat Lux 1:48,96  
 

MGD

Iris Rodenburg, Nienke Storck, Els ten Have, Nienke Tuinstra DN4-

Thetis Sprint

Gyasterix 1:40,57  
 

EJLD

Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch LDSA2X

Thetis Sprint

Twodeledoki 1:54,36  
 

RTC Dames

Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard DO2-

Thetis Sprint

Prepair 1:50,46  
 

EJZ

Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Damian Hermans, Albert Koller, Mart Adema, Dennis Weerdenburg, Koen Luppes, st. Kim Smit EJ8+

Thetis Sprint

Chimaera II 1:21,61  
 

Joris 

Joris Pijs, Arnoud Greidanus (Proteus), Bjorn van den Ende (Skoll), Tim Heijbrock (Skoll) SA4-

ARB

- 6:32,97  
 

EJLD

Lisa Heij, Sela Bekker, Romy Kuldip Singh, Jacqueline van den Bosch, st. Charlotte Walravens LDEJ 4*

ARB

Fiat Lux 8:19,38  
 

EJZ

Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Koen Luppes, Albert Koller, Damian Hermans, Dennis Weerdenburg, Mart Adema, st. Kim Smit EJ8+

ARB

Chimaera II 6:22,16  
  MGZ Jannik Wekenborg, Rick van Haastert, Gerard Wolters, Niels Zwetsloot O4-

ARB

- 6:52.36  
  RTC Dames Monica Lanz (TRI), Rosa Bas (ORC), Kirsten Lanz (SKO), Karien Robbers (NJO), Liselotte van der Togt (BRE), Margriet Lantink (ORC), Annemarie Bernhard (ORC), Ilse Paulis (NER), st. Linde van Tilburg SA8+

ARB

- 6:57,01  
  MGD Iris Rodenburg, Nienke Tuinstra DN2-

ARB

Deux Chevaux 8:38,40  
  EJL Viktor Moerman (Asopos), Scott Kanekes (Asopos), Maarten Boland, Jeroen van Paridon (Asopos) LN4+

Martini Sprint

- 1:48,72  
  MGZ Jannik Wekenborg, Rick van Haastert, Gerard Wolters, Niels Zwetsloot O4-

Martini Sprint

- 1:36,10  
  MGD Iris Rodenburg, Nienke Storck, Els ten Have, Nienke Tuinstra DO4-

Martini Sprint

Gyasterix
1:52,26
 
  EJZ Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Koen Luppes, Albert Koller, Damian Hermans, Dennis Weerdenburg, Mart Adema, st. Kim Smit EJ8+

Martini Sprint

Chimaera II
1:28,59
 
  RTC Dames Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard DO2-

Martini Sprint

Prepair
1:58,77
 
  Marloes Marloes Oldenburg DN1X

Martini Sprint

Six Shooter
2:05,44
 
  MGD Fleur Kuhlemeier, Jolanda Scholtens Mix2X

Martini Sprint

Deux Chevaux
2:07,05
 
  EJLD Wendy Schootemeijer, Nienke Kerver LDO2X

Martini Sprint

Casanova
2:07,05
 
  Marloes Marloes Oldenburg DN1X

Martini Regatta

Six Shooter
9:40,89
 
  RTC Licht Joost Kuiper LN1X

Martini Regatta

Pole Position
8:51,77
 
  EJLD Wendy Schootemeijer, Nienke Kerver LDDev 2x

Martini Regatta

Casanova
10:03,47
 
  MGD Jolanda Scholtens LDB 1x

Martini Regatta

EnEn
11:38,54
 
  RTC Licht Joost Kuiper LB1X

Martini Regatta

Pole Position
8:56,48
 
  RTC Zwaar Mathew Kleine Punte (NER), Menno van Blitterswijk (AEG), Geert Hemminga, Jonathan Lemaire (NER), Maarten van Blokland (PRO), Stef Broenink (NJO), Liam Gerding (AEG), Hugo van Velzen (SKA), st. Marc Hummerlink (THE) SA8+

Martini Regatta

-
6:18,75
 
  EJLD Wendy Schootemeijer, Nienke Kerver, Sela Bekker, Jacqueline van den Bosch, s. Charlotte Walravens LDEJ 4*

Martini Regatta

Fiat Lux
8:23,63 
 
  Joris Bjorn van den Ende (Skoll), Tim Heijbrock (Skoll), Joris Pijs, Arnoud Greidanus (Proteus) LM4-

Koninklijke Holland Beker

-
6:02,51
 
  Sophie Nicole Beukers (Njord), , Sophie Souwer, Lisa Scheenaard (Theta), Wianka van Dorp (de Maas) W4X

Koninklijke Holland Beker

-
6:25.06
 
  OJZ Govert Viergever (NER), David Kuiper (SKA), Boudewijn Röell (ASO),  Vincent van der Want (NER), Thomas Doornbos (AEG), Gerbren Spoelstra, Ruben Knab (NER), Sjoerd de Groot (PRO) st. Peter Wiersum (PRO) M8+

Koninklijke Holland Beker

-
5:36,09
 
  Joris Bjorn van den Ende (Skoll), Tim Heijbrock (Skoll), Joris Pijs, Arnoud Greidanus (Proteus) M4-

Koninklijke Holland Beker

-
5:55,71
 
  Sophie Nicole Beukers (Njord), , Sophie Souwer, Lisa Scheenaard (Theta), Wianka van Dorp (de Maas) W4X

Koninklijke Holland Beker

-
6:19.44
 
  OJZ Govert Viergever (NER), David Kuiper (SKA), Boudewijn Röell (ASO),  Vincent van der Want (NER), Thomas Doornbos (AEG), Gerbren Spoelstra, Ruben Knab (NER), Sjoerd de Groot (PRO) st. Peter Wiersum (PRO) M8+

Koninklijke Holland Beker

- 5:28,94  
  EJZ Markus Nolden, Koen Borren, Kees Renting, Koen Luppes, Albert Koller, Damian Hermans, Gert Jan van der Velde, Mart Adema, st. Kim Smit MF8+

Koninklijke Holland Beker

Chimaera II
5:48,49
 
  MGZ Yannik Wekenborg, Rick van Haastert (Aegir), Gerard Wolters, Niels Zwetsloot O4-

Argo Sprint

-
1:31,21
 
  MGL/RTC Licht Marinus Kiep, Joost Kuiper N2X

Argo Sprint

Duoble
1:35,25
 
  RTC Dames Emma Corbijn van Willenswaard, Eva Sprenger, Marloes Oldenburg, José van Veen (Pelargos) DO4-

Argo Sprint

Strategyas
1:38,52
 
  Tim Tim Weerkamp, Joeri Jongbloets (Euros) LO2-

NSRF

-
 7:30,57
 
  MGZ Yannik Wekenborg, Rick van Haastert (Aegir), Gerard Wolters, Niels Zwetsloot Dev4-

NSRF

-
 6:42,61
 
  EJLD Sela Bekker, Lisa Heij, Jacqueline van den Bosch, Romy Kuldip Singh LDEJ4*

NSRF

Fiat Lux
8:01,71
 
  MGL, RTC Licht Marinus Kiep, Joost Kuiper LSA2X

NSRF

Duoble
7:07,77
 
  RTC Dames  Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard, Marloes Oldenburg, Pieternel Papineau Salm, st. Linde van Tilburg DO4+

NSRF

Eusphyra Blochii
7:58,37
 
  Tim Tim Weerkamp, Joeri Jongbloets (EUR), Thijs Riemersma (SKO), Erik Dekker (PHO), Jurgen Langenhorst (ORC), Lennart van Lierop (SKO), Roel Diekerhof (PRO), Sander van Dijk (PRO), st. Tim van den Ende (NER)

LSA8+

NSRF

-
6:11,16
 
  RTC Zwaar Mathew Kleine Punte (NER), Menno van Blitterswijk (AEG), Geert Hemminga, Jonathan Lemaire (NER), Maarten van Blokland (PRO), Stef Broenink (NJO), Liam Gerding (AEG), Hugo van Velzen (SKA), st. Marc Hummerlink (THE)

M8+

Universiade 

-
5:53,55 (brons)
 
  Joris Bjorn van den Ende (Skoll), Tim Heijbrock (Skoll), Joris Pijs, Arnoud Greidanus (Proteus)

LM4-

Worldcup III Luzern

-
5:58,16 (Brons)
 
  Gerbren Govert Viergever (NER), David Kuiper (SKA), Boudewijn Röell (ASO),  Vincent van der Want (NER), Thomas Doornbos (AEG), Gerbren Spoelstra, Ruben Knab (NER), Sjoerd de Groot (PRO) st. Peter Wiersum (PRO)

M8+

Worldcup III Luzern

-
5:25,65 (Brons)