Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersDatumVeldWedstrijdBootTijd 
  Nanne Sluis 16-10-2010 H1X Tromp Boat Race SubSeven 21.10.69  
  Joris Pijs 16-10-2010 LH1X Tromp Boat Race Sixshooter 21.33.49  
  Selectie EJL 30-10-2010 B8+ Asopos Najaarswedstrijden Haail om 't Zaail    
  Gyas/Nereus (Pieternel Papineau Salm) 30-10-210 DO2X Asopos Najaarswedstrijden      
  Gyas/Skoll (Nienke Groen) 7-11-2010 DSA4+ Novembervieren      
  RTC Zwaar (Thomas van der Leij / Koen Pouwels) 7-11-2010 O4+ Novembervieren   14:17:00  
  Joris Pijs 28-11-2010 LH1X Hel van het Noorden Sixshooter 23.13.15  
  EJZ (met Sido Haakma als invaller) 11-12-2010 Ej8+ NKIR   6.28.3  
  EJD8+ 26-2-2011 DEj8+ Winterwedstrijden Witgoud 18.58.54  
  Sophie Souwer 27-2-2011 DO1X Winterwedstrijden TwentyTwelve 26.08.96  
  Gyas/Argo (Susan Reedijk) 27-2-2011 DB4+ Winterwedstrijden   23.54.92  
  EJD8+ 12-3-2011 DEj8+ (2500m) Heineken Roeivierkamp Witgoud 8.21.3  
  RTC Licht (Joost Kuiper / Jorrit Kortink / Tim Weerkamp) 12-3-2011 LH1eDiv8+ (2500m) Heineken Roeivierkamp Proost (Ae) 7.08.9  
  Gyas/Orca (Annemarie Regeling) 12-3-2011 DEj8+ (250m) Heineken Roeivierkamp Backslash (Or) 50.2  
  EJD8+ 13-3-2011 DEj8+ (750m) Heineken Roeivierkamp Witgoud 2.39.3  
  RTC Zwaar (Frank Janssen / Willem Scholte / Koen Pouwels / Thomas van der Leij / Tim van de Vendel / Peter Streef / Martijn Dresscher /st. Rixt Don) 13-3-2011 H2eDiv8+ (5000m) Heineken Roeivierkamp Serenity 17.12.1  
  KNRB-combi (Joris Pijs) 13-3-2011 H1eDiv8+ (5000m) Heineken Roeivierkamp   14.11.6  
  MGD 13-3-2011 D4- Tetes de Riviere (Seneffe) Gyasterix 24.29.57  
  RTC Licht (Joost Kuiper / Jorrit Kortink / Tim Weerkamp) 20-3-2011 LH1eDiv8+ Head of the River Proost (Ae) 26.12.39  
  Gyas-combi (Rogier Blink / Nanne Sluis / Jos Luttjeboer / Pieter Buisman) 20-3-2011 H1eDiv8+ Head of the River Chimaera II 24.25.93  
  Tim Weerkamp 3-4-2011 LB1X Skiffhead Pole Position 29.05.22  
  EJD8+ 10-4-2011 Dames Acht Varsity Witgoud 7.06.33  
  Nienke Groen 10-4-2011 W1X brons Gent Spring Regatta Goudgeel 8.40.12  
  Gyas/Skoll (Nienke Groen) 10-4-2011 W2X zilver Gent Spring Regatta   8.03.88  
  Joost Kuiper / Jorrit Kortink 23-4-2011 LSA2- Hollandia Calvados 7.33.27  
  Martijn Dresscher / Peter Streef 23-4-2011 SB2- Hollandia Dido 7.25.67  
  Sophie Souwer 23-4-2011 DO1X Hollandia TwentyTwelve 8.38.96  
  RTC Licht (Joost Kuiper / Jorrit Kortink) 24-4-2011 LO4- Hollandia R.H. Koshiek (Ae) 6.34.25  
  RTC Zwaar (Peter Streef / Tim van de Vendel / Martijn Dresscher) 24-4-2011 O4- Hollandia   6.30.91  
  Rogier Blink / Nanne Sluis 24-4-2011 SA2- brons Hollandia Deux Chevaux 6.54.97  
  Skoll-combi (Nienke Groen) 24-4-2011 DSA8+ Hollandia   6.40.50  
  Gyas/Aegir/Proteus(Rogier Blink / Nanne Sluis / Martijn Dresscher / Tim van de Vendel / Peter Streef) 24-4-2011 SA8+ Hollandia Chimaera II 5.58.16  
  MGZ 6-5-2011 B4+ Heineken Vidar Lustrumsprints Eusyphyra Blochii 1:31.48  
  MGZ 7-5-2011 N4+ ZRB Eusyphyra Blochii 6:39.09  
  EJD8+ 7-5-2011 Dej8+ ZRB Witgoud 6:35.97  
  MGZ 8-5-2011 B4+ ZRB Eusyphyra Blochii 6:42.34  
  EJL (met Bartelo van den Berg als invaller) 8-5-2011 LB8+ ZRB Pronkjewail 6:14.12  
  EJD8+ 21-5-2011 Dej8+ Westelijke Regatta   6.47.66  
  Gyas/Skoll/Willem III (Joris Pijs) 21-5-2011 SA4- Westelijke Regatta   6.07.26  
  Gyas/Skoll/Nereus (Sophie Souwer) 22-5-2011 DSA4X Westelijke Regatta   6.44.66  
  Tim Weerkamp 22-5-2011 LB1X Westelijke Regatta Pole Position 7.33.04  
  Gyas/Triton/Okeanos/RC Witten (Tim Weerkamp) 22-5-2011 SA4X Westelijke Regatta   6.15.25  
  RTC Zwaar (Jos Luttjeboer) 3-6-2011 O4- Thetis sprint Energyas 1.26.64  
  EJD8+ 3-6-2011 Dej8+ Thetis sprint Witgoud 1.38.26  
  RTC Licht (Joost Kuiper / Jorrit Kortink) 4-6-2011 LSA4- ARB R.H. Koshiek (Ae) 6.54.65  
  EJD8+ 4-6-2011 Dej8+ ARB Witgoud 7.47.36  
  RTC Zwaar (Peter Streef / Tim van de Vendel / Martijn Dresscher) 5-6-2011 O4- ARB   6.39.39  
  EJZ 5-6-2011 B8+ ARB Chimaera II 6.15.58  
  RTC Zwaar (Jos Luttjeboer) 5-6-2011 O4+ ARB N.J. van den Bovenkamp (Ae) 6.54.43  
  RTC Licht (Joost Kuiper / Jorrit Kortink) 5-6-2011 L04- ARB R.H. Koshiek 6.38.58  
  Tim van de Vendel 17-6-2011 N1X Martini Sprint Daedalus 1.43.09  
  RTC Zwaar (Jos Luttjeboer) 17-6-2011 O4- Martini Sprint Energyas 1.24.75  
  EJZ (met Peter Boers als invaller) 17-6-2011 Ej8+ Martini Sprint Chimaera II 1.21.62  
  RTC Zwaar (Jos Luttjeboer) 18-6-2011 SA4- Martini Regatta Energyas 7.03.42  
  RTC Zwaar (Jos Luttjeboer) 19-6-2011 O4- Martini Regatta Energyas 6.57.35  
  Joost Kuiper / Jorrit Kortink 19-6-2011 LSA2- Martini Regatta Calvados 7.36.91  
  EJL (Lukas Fuchs / Sebastiaan Pool / Bouke Lubach / Michiel Mijhardt / st. Linde van Tilburg) 19-6-2011 LO4+ Martini Regatta Eusyphyra Blochii 7.31.62  
  Gyas/Hunze/Nereus (Natalia Westermann / Pieternel Papineau Salm / Kirsten Weber / Kristel van den Eerenbeemt / Nienke Groen / Sophie Souwer / st. Heleen Crommelin) 19-6-2011 DSA8+ Martini Regatta Witgoud 7.16.91  
  RTC Zwaar (Jos Luttjeboer, Martijn Dresscher, Peter Streef en Tim van de Vendel en Aegir) 19-6-2011 SA8+ Martini Regatta Witgoud 6.21.60  
  Rutger de Vries / Bart Jan Vos 19-6-2011 LN2- Martini Regatta Calvados 7.43.49  
  Gyas/Nereus (Nienke Groen) 19-6-2011 DSA2- Martini Regatta   8.33.57  
  Nereus/Gyas/Aegir (Annemarie Regeling) 19-6-2011 DO4+ Martini Regatta   8.04.65  
  Gyas/Proteus/Vidar/Laga (Pieter Buisman) 25-6-2011 M4+ Koninklijke- Holland Beker   6.22.92  
  Gyas/Nereus/Skoll (Nienke Groen) 26-6-2011 W4X Koninklijke- Holland Beker   6.39.08  
  EJD8+ 26-6-2011 WFm8+ Koninklijke- Holland Beker Witgoud 6.56.63  
  EJD4+ (met Hanna Terpstra als stuur) 1-7-2011 DB4+ Argo Sprint Fiat Lux 1.42.28  
  EJD8+ 2-7-2011 DEj8+ NSRF Witgoud 6.43.92  
  RTC Licht (Joost Kuiper / Jorrit Kortink) 2-7-2011 SA4- NSRF R.H. Koshiek (Ae) 6.18.55  
  Gyas/Proteus/Vidar/Laga (Pieter Buisman) 3-7-2011 O4+ NSRF   6.31.98  
  Gyas-combi (Sophie Souwer) 3-7-2011 DSA8+ NSRF   6.37.18  
  Sophie Souwer 3-7-2011 DSA1X NSRF TwentyTwelve 8.03.26