Uitzendingen

Uitzendingen van de afgelopen jaren. Hier zijn naast de genoemde wedstrijden ook nog wereldbekers en Studenten WK in opgenomen.

1999 Anneke Venema wereldbeker W8+  
    WK W2-  
 
2000 Anneke Venema wereldbeker W8+  
    Olympische Spelen W8+ Zilver
  Jan-Willem Gabriels FISU WK M8+ Goud
 
2001 Anneke Venema wereldbeker W4x 4e en 5e
    WK W4- Brons
    WK W8+ 8e
  Jan-willem Gabriels wereldbeker M4+ 4e
 
2002 Jan-willem Gabriels wereldbeker M4- 7e
    wereldbeker M4+ 5e en 4e
  Rogier Blink WK U23 M1x 14e
  Willemijn Muggen FISU WK W4- 7e
  Sigrid Zeilstra FISU WK W4- 7e
  Nienke vd Heuvel FISU WK W4- 7e
  Dorien ter Veld FISU WK W4- 7e
 
2003 Jan-willem Gabriels wereldbeker M8+ 4e
    WK M8+ 13e
  Rogier Blink WK U23 M1x Brons
 
2004 Jan-willem Gabriels wereldbeker M8+ Brons en 4e
    Olympische Spelen M8+ Zilver
  Sybolt Okke de Vries FISU WK M1x 6e
  Paul Drewes WK U23 LM4- 6e
  Wim Bakker WK U23 LM4- 6e
 
2005 Jan-willem Gabriels wereldbeker M4- 4e en Zilver
    WK M4- Zilver
  Rogier Blink wereldbeker M8+ 4e en 4e
    WK M8+ 8e
  Paul Drewes wereldbeker LM4- 10e
    wereldbeker LM2- 11e
    WK LM2- 9e
  Wim Bakker wereldbeker LM4- 10e
    WK U23 LM4- 5e
 
2006 Jan-willem Gabriels wereldbeker M4- Zilver en Brons
    WK M4- Brons
  Rogier Blink wereldbeker M8+ 4e en 5e
    WK M8+ 14e
  Paul Drewes wereldbeker LM4- 9e en 5e
    WK LM4- 11e
  Dennis Beemsterboer wereldbeker LM8+ 5e
  Pieter-Jan van Doormaal WK U23 M8+ 11e
  Joris Pijs WK U23 LM4- 10e
 
2007 Dennis Beemsterboer wereldbeker LM8+ Brons en Brons
    WK LM8+ Goud
  Jan-willem Gabriels wereldbeker M4- Goud, Zilver en Zilver (overall winnaar)
    WK M4- Brons
  Paul Drewes wereldbeker LM2- Zilver
    wereldbeker LM4- Brons en Brons
    WK LM4- 10e
  Rogier Blink wereldbeker M2- 14e
    wereldbeker M4+ Zilver
    WK M4+ 5e
  Joris Pijs wereldbeker LM4- 10e
    WK U23 LM4- 4e
  Rose Jansen EK W8+ 6e
 
2008 Jan-Willem Gabriels wereldbeker M4- Goud, Zilver en 4e (overall winnaar)
    Olympische Spelen M4- 8e
  Paul Drewes wereldbeker LM2- Zilver en 9e
    wereldbeker LM4- 5e
    Olympische Spelen LM4- 6e
         
  Rogier Blink wereldbeker M8+ 8e
    OKT M8+ winnaar
    Olympische Spelen M8+ 4e
  Dennis Beemsterboer WK LM8+ Brons
  Nienke Groen FISU WK W4- Brons
  Nanne Sluis FISU WK M8+ Zilver
  Joris Pijs WK U23 LM1x Brons
  Koen Pouwels WK U23 M1x 11e
         
2009 Nanne Sluis wereldbeker M8+ 4e
  Nienke Groen wereldbeker W1x 5e
    wereldbeker W8+ Brons
    WK W8+ Brons
  Paul Drewes wereldbeker LM2x 7e en 6e
  Joris Pijs WK U23 BLM1x 6e
         
2010 Nanne Sluis wereldbeker M2- 8e
  Rogier Blink wereldbeker M2- 8e
  Paul Drewes wereldbeker LM2- 6e
    EK LM2- zilver
  Joris Pijs wereldbeker LM2- 6e
    EK LM2- zilver
  Esmée Ettema WK U23 W4- 5e
  Sophie Souwer FISU WK W1x  
         
2011 Nanne Sluis wereldbeker M2- 6e
    wereldbeker M2- 10e
    WK M2- 8e
  Rogier Blink wereldbeker M2- 6e
    wereldbeker M2- 10e
    WK M2- 8e
  Joris Pijs wereldbeker LM4- 5e
    wereldbeker LM2x 14e
    WK LM2x 21e
  Pieter Buisman WK U23 BM4+ 9e 
  Tim Weerkamp WK U23 BLM4x- 10e
  Joost Kuiper WK U23 BLM4- 12e
  Jorrit Kortink WK U23 BLM4- 12e
         
 2012 Tim Weerkamp wereldbeker  LM4x  4e
    WK-U23 BLM4x 6e
  Joris Pijs wereldbeker  LM2- 4e
    wereldbeker  LM2  Goud
    wereldbeker  LM2  Zilver
    WK LM2  Zilver
  Nanne Sluis wereldbeker  M2- 4e
    wereldbeker  M2- 9e
    Olympische Spelen M2- 11e
  Rogier Blink wereldbeker M8+ Brons
    wereldbeker M8+ 4e
    Olympische Spelen M8+ 5e
    EK M2- Goud
         
2013 Rogier Blink EK M2- Brons
    WK M2- Brons
  Joris Pijs EK LM4- 8e
    wereldbeker LM4- Brons
    WK LM4- 12e
  Gerbren Spoelstra EK M8+ Brons
    wereldbeker M8+ Brons
    WK M8+ 5e
  Sophie Souwer EK W8x Brons
    wereldbeker W8+ Brons
    WK W8+ 4e
  Geert Hemminga Universiade M8+ Brons
  Linde van Tilburg WK-U23 W8+ 6e
         
2014 Rogier Blink wereldbeker M2- Goud
    EK M2- Zilver
    wereldbeker M2- 23e
    WK M2- 10e
  Nanne Sluis wereldbeker M2- 21e
    WK M2+ 6e
  Gerbren Spoelstra wereldbeker M8+ Zilver
    wereldbeker M2- 21e
    WK M2+ 6e
  Sophie Souwer EK W8+ 4e
    wereldbeker W8+ 5e
    WK W8+ 8e
  Tim Weerkamp EK LM2- Brons
    wereldbeker LM2- 16e
    WK LM2- 9e
  Joris Pijs EK LM4- 9e
    wereldbeker LM4- 11e
    WK LM4- 6e
  Paul Janssen WK M2+ 6e
  Marinus Kiep FISU WK LM4- 5e
  Joost Kuiper FISU WK LM4- 5e
  Marloes Oldenburg FISU WK W1x 5e
2015 Joris Pijs wereldbeker LM4- 5e
    EK LM4- 5e
    wereldbeker LM4- 6e
    WK LM4- 5e
  Sophie Souwer EK W8+ Zilver
    wereldbeker W8+ 5e
    WK W8+ 6e
  Just van der Endt WK-U23 LM2- 6e
  Vincent de Vegt WK-U23 LM2- 6e
  Marloes Oldenburg Universiade W1x Brons