Sponsorgoals.nl

Blikkenlijst seizoen '18-'19

           
Ploeg Wedstrijd Nummer Tijd Boot Namen (V.B.N.S)
  World Cup III, Luzern W4x 06:31.04 (brons) KNRB Nicole Beukers (Njord), Karolien Florijn (Leythe), Sophie Souwer (Gyas), Olivia van Rooijen (Nereus)
OJZ WK onder 23, Poznan  M2x 06:14.18 (zilver) Aegir Melvin Twellaar (Aegir), Luuk Adema (Gyas)
  EK, Glasgow W4x 06:24.95 (brons) KNRB Olivia van Rooijen (Nereus), Karolien Florijn (Leythe), Sophie Souwer (Gyas), Nicole Beukers (Njord)
  EK, Glasgow W8+ 06:10.78 (brons) KNRB Ellen Hogerwerf (Proteus), Marloes Oldenburg (Gyas), Lies Rustenburg (Skøll), Jose van Veen (Pelargos), Ymkje Clevering (Gyas), Monica Lanz (Triton), Alletta Jorritsma (Nereus), Carline Bouw (Skøll), stuur: Dieuwke Fetter (Nereus)
  WK, Plovdiv W4x 06:11.79 (brons) KNRB Olivia van Rooijen (Nereus), Karolien Florijn (Leythe), Sophie Souwer (Gyas), Nicole Beukers (Njord)
OJLD Tromp Boat Races LD2x 22:10.8 Triton Femke van de Vliet (Triton), Iris Hochstenbach (Gyas)
OJLD Tromp Boat Races LDSB1x 22:26.0 Mini Me Iris Hochstenbach
OJL Tromp Boat Races LH1x 19:53.9 Midweight Hudson Damion Eigenberg
OJZ Hel van het Noorden H1x 22:14.6 Gronings Goud Luuk Adema
  Hel van het Noorden V2- 22:45.6 U Should not Pass Geerrt Hemminga, Nanne Sluis 
EJD NKIR DEj8+ 07:26.1 Ergometer Anniek Kroeze, Lara Klunder, Ilse Horstman, Alex Toonen, Rosanne Fischer, Lizan Boerhoef, Dagmar Sieder en Odette Helsloot
OJLD WinterWedstrijden LDE1x 21:30.3 Mini Me Iris Hochstenbach
OJZ WinterWedstrijden HE1x 19:04.1 Dag en Douw Luuk Adema
OJL WinterWedstrijden LHE1x 19:26.7 Midweight Hudson Damion Eigenberg
  Skiffhead HB1x 32:39.3 Gyges Joost de Goede
OJLD Hollandia / NK Klein LDSB1x 08:35.98 (goud) Mini Me Iris Hochstenbach
OJLD Hollandia / NK Klein LDE1x 08:35.98 (brons) Mini Me Iris Hochstenbach
OJD Hollandia / NK Klein DE1x 08:08.07 (zilver) Weer en Wind Sophie Souwer
OJL Hollandia / NK Klein LHE1x 07:36.58 (brons) Midweight Hudson Damion Eigenberg
OJZ Hollandia / NK KLein HSB2- 07:17.42 (goud) Aegir Ties Talsma (Gyas), Ben Bakker (Aegir)
OJD Hollandia / NK Klein DE2- 07:35.17 (brons) Opportwonity  Karolien Florijn (Die Leythe), Ymkje Clevering (Gyas)
MGD ZRB DB2x 08:33.44 Duoble  Babette Rosman, Xanthe Jeremiasse 
MGL ZRB LHGb4- 06:58.2 Gyaswinning Stefan Slagter, Joost van Hofslot, Arjan van Vliet, Jelco Hamstra
  World Cup I, Plovdiv W4- 06:42.82 (goud) KNRB Ellen Hogerwerf (Proteus), Karolien Florijn (Die Leythe), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus)
  World Cup I, Plovdiv W4x 06:39.34 (zilver) KNRB Roos de Jong (Proteus), Inge Janssen (Orca), Sophie Souwer (Gyas), Olivia van Rooijen (Nereus)
  World Cup I, Plovdiv W8+ 06:38.84 (goud) KNRB Eslbeth Beeres (Skøll), Laila Youssifou (Laga), Lisanne Brandsma (Skadi), Marloes Oldenburg (Gyas), Hermijntje Drenth (Okeanos), Mieke Wilms (Njord), Lies Rustenburg (Skøll), Monica Lanz (Triton), stuur; Ae-ri Noort (Okeanos) 
OJZ Westelijke Regatta  HE1x 07:25.74 Gronings Goud nicole Beukers (Njord), Karolien Florijn (Leythe), Sophie Souwer (Gyas), Olivia van Rooijen (Nereus)
MGL Westelijke Regatta  LHGb4- 07:00.67 Gyaswinning Stefan Slagter, Luc Tilman, Arjan van Vliet, Jelco Hamstra
EJZ Westelijke Regatta  HB8+ 06:47.85 Chimaera II Branco Amelink, Lasse Vulto, Edward Yeo, Kevin Schepers, Bram de Lange, Jan Heersmink, Joost Bouman, Jelte Koops, stuur: Marloes Elbert
OJZ Westelijke Regatta  HE8+ 06:21.04 Skøll Robert Tiemeijer (Thêta), Willem van soest (Aegir), Finn Florijn (Die Leythe), Daan Vos de Wael (Laga), Wibout Rustenburg (Skøll), Ties Talsma (Gyas), Joris Moerman (Skøll), Theis Hagemeister (RC am Lech Kaufering), stuur: Bjørn Kwee (Njord)
MGL Thetis Sprint LHG4- 01:24.01 Gyaswinning Stefan Slagter, Luc Tilman, Arjan van Vliet, Jelco Hamstra
EJZ Thetis Sprint HEj8+ 01:20.14 Chimaera II Branco Amelink, Lasse Vulto, Edward Yeo, Kevin Schepers, Bram de Lange, Jan Heersmink, Joost Bouman, Maikel Korthout, stuur: Marloes Elbert
OJL ARB LHE1x 07:10.27 Midweight Hudson Damion Eigenberg
MGL ARB LHG4- 06:25.49 Gyaswinning Stefan Slagter, Luc Tilman, Arjan van Vliet, Jelco Hamstra
MGD ARB DGb4- 07:08.52 Orgyasme  Esther Wijnalda, Anouk Rekers, Luca Bessems, Marij Compagner
OJZ ARB HE8+ 05:35.05 KNRB Robert Tiemeijer (Thêta), Willem van soest (Aegir), Finn Florijn (Die Leythe), Daan Vos de Wael (Laga), Wibout Rustenburg (Skøll), Ties Talsma (Gyas), Joris Moerman (Skøll), Theis Hagemeister (RC am Lech Kaufering), stuur: Bjørn Kwee (Njord)
EJD ARB DB8+ 06:43.59 Pronkjewail Ilse Jortsman, Aniek Kroeze, Nienke Koelman, Lara Klunder, Dagmar Sieders, Eva Peters, Alex Toonen, Rosanne Fisher, stuur; Ashley Slootman
  EK, Luzern  W4- 06:24.84 (goud) KNRB Ellen Hogerwerf (Proteus), Karolien Florijn (Die Leythe), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus)
  EK, Luzern  W4x 06:17.08 (zilver) KNRB Roos de Jong (Proteus), Inge Janssen (Orca), Sophie Souwer (Gyas), Olivia van Rooijen (Nereus)
MGZ Erasmus Sprints HG4- 01:30.71 Synergyas Axel Boomgaard, Kimo Berenschot, Niels Brugge, Jorn Haverkort
EJZ Erasmus Sprints   01:27.84 Chimaera II Branco Amelink, Koen Kakes (Aegir), Edward Yeo, Maikel Korthout, Bram de Lange, Lasse Vulto, Joost Bouman, Jan Heersmink, stuur: Marloes Elbert
OJD Damen Raceroei Regatta / NK Groot DE4- 06:43.78 (NK) KNRB Ellen Hogerwerf (Proteus), Karolien Florijn (Die Leythe), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus)
MGLD / EJLD  Damen Raceroei Regatta / NK Groot LDB2x 07:53.43 Two Light Johanna Bult, Nienke Buters
OJLD Damen Raceroei Regatta / NK Groot LDE2x 07:21.20 (NK) KNRB Iris Hochstenbach, Femke van de Vliet
EJL Damen Raceroei Regatta / NK Groot LHEj8+ 06:09.69 Dieverdoatsie Tom te Rijdt, Rob ter Burg, Alexander Kemmink, Rick Huizinga, Jelte ter Braake, Kristof Joosten, Niek van Wattum, Stijn Meijssen, stuur; Nynke Hoogsteen
OJD Damen Raceroei Regatta / NK Groot DE4x 06:23.80 (NK) KNRB Roos de Jong (Proteus), Inge Janssen (Orca), Sophie Souwer (Gyas), Olivia van Rooijen (Nereus)
OJD Damen Raceroei Regatta / NK Groot DE8+ 06:08.85 (NK) KNRB Eslbeth Beeres (Skøll), Marloes Oldenburg (Gyas),  Hermijntje Drenth (Okeanos), José van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg (Skøll), Monica Lanz (Triton), Aletta Jorritsma (Nereus), Kirsten Wielaard (Nereus) , stuur; Diewke Fetter (Nereus)
OJZ Damen Raceroei Regatta / NK Groot HE8+ 05:38.76 (NK) KNRB Robert Tiemeijer (Thêta), Willem van soest (Aegir), Finn Florijn (Die Leythe), Daan Vos de Wael (Laga), Wibout Rustenburg (Skøll), Ties Talsma (Gyas), Joris Moerman (Skøll), Theis Hagemeister (RC am Lech Kaufering), stuur: Bjørn Kwee (Njord)
OJLD Damen Raceroei Regatta / NK Groot LDE4x 06:32.70 (NK) KNRB Marieke Keijser (Skadi), Iris Hochstenbach (Gyas), Martine Veldhuis (Nereus), Ilse Paulis (Nereus)
MGZ Damen Raceroei Regatta / NK Groot HB2x 06:50.04 Deux Chevaux Bram van der Sar, Jasper Schaap
EJL Damen Raceroei Regatta / NK Groot LHB8+ 06:07.76 Dieverdoatsie Tom te Rijdt, Rob ter Burg, Alexander Kemmink, Rick Huizinga, Jelte ter Braake, Kristof Joosten, Niek van Wattum, Stijn Meijssen, stuur; Nynke Hoogsteen
DEj 8+ Argo Sprint DEj8+ 01:34.05 Pronkjewail Anniek Kroeze, Lara Klunder, Ilse Horstman, Alex Toonen, Rosanne Fischer, Lizan Boerhoef, Dagmar Sieder en Odette Helsloot
DTal4* Argo Sprint DTal4* 02:01.21 Super de Lux Johanna Hijlkema, Rommy Bus, Maxime Jansen, Noortje van Dijk
MGD Argo Sprint DG2x 01:54.58 Duoble  Babette Rosman, Xanthe Jeremiasse 
EJZ Argo Sprint HEj8+ 01:22.65 Chimaera II Branco Amelink, Lasse Vulto, Edward Yeo, Kevin Schepers, Bram de Lange, Jan Heersmink, Joost Bouman, Maikel Korthout, stuur: Marloes Elbert
MGL NSRF Slotwedstrijden LHG1x 07:21.72 ? Stefan Slagter
MGL NSRF Slotwedstrijden LHE 4x 06:15.99 Asopos Felix Brongers (Asopos), Pancras Hogendoorn (Gyas), Joris Kluvers (Gyas), Mees van der Meer (Asopos)
MGZ NSRF Slotwedstrijden (NSK) HE8+ 05:46.78 Hudson  Leonard Vos, Joris Oonk, Nick Kiplink, Kimo Berenschot, Niels Brugge, Jorn Haverkort, Axel Boomgaard, Teun Oonk en stuur; Anniek Buiskool
  Henley Royal Regatta     KNRB Ellen Hogerwerf (Proteus), Karolien Florijn (Die Leythe), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus)
OJL World Cup III, Rotterdam LM4x 06:33.06 (goud) KNRB / TOR Damion Eigenberg (Gyas), David Kampman (Skøll), Ward van Zeijl (Asopos), Bart Lukkes (proteus)