SlimAcademy
 PloegRoeiersVeldWedstrijdBootTijd 
  RTC Zwaar Pieter Buisman, Aegir SB2- Tromp Boat Races Bock&Vos 20:25.87  
  EJD selectie Lisanne Petter, Eke Bruinsma, Liesbeth van Duijn, Emma van der Harst en st. Sela Bekker DBB4+ Asopos Najaarswedstrijden Noorse Kapitein 1:54.76  
  EJD selectie Lisanne Petter, Linde Prins, Nienke Tuinstra, Emma van der Harst, Anne-Maud Majoor, Laura Kingma, Jolanda Scholtens, Eke Bruinsma en st. Geanne Zelhorst DB8+ Asopos Najaarswedstrijden Golden Raand 5:22.18  
  RTC zwaar RTC zwaar - Head of the River Duoro Chimaera    
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Nienke Storck, Annewiek Grift, Emma van der Harst, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst DEJ8+ Van Oord Winterwedstrijden Wit Goud 19:07.97  
  Gyas/Skadi Rogier Blink, Skadi   Van Oord Winterwedstrijden Menke 2 18:39.05  
  Tim Weerkamp Tim Weerkamp LN1x Van Oord Winterwedstrijden Six Shooter 21:49.43  
  EJD 4+ Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke DB 4+ Van Oord Winterwedstrijden Fiat Lux 21:19.01  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Anne-Lieke Wieringa, Fleur Kuhlemeier, Nienke Storck, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst DB 8+ Van Oord Winterwedstrijden Wit Goud 18:53.43  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Anne-Lieke Wieringa, Fleur Kuhlemeier, Nienke Storck, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst Dej 8+ (2500m) Heineken Roeivierkamp Wit Goud 8:26.1  
  Gyas/Aegir (EJD 4+) Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke D3eDiv8+ (2500m) Heineken Roeivierkamp Golden Raand II 8.30.0  
  MGD Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard, Marloes Plieger, Rianne Gringhuis, Annewiek Grift, Pieternel Papineau Salm, Marloes Oldenburg, Iris Rodenburg en st. Linde van Tilburg D2eDiv8+ (250m) Heineken Roeivierkamp Pronkjewail 0:42.9  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Anne-Lieke Wieringa, Fleur Kuhlemeier, Nienke Storck, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst Dej8+ (750m) Heineken Roeivierkamp Wit Goud 2.26.3  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Anne-Lieke Wieringa, Fleur Kuhlemeier, Nienke Storck, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst Dej8+ (5000m) Heineken Roeivierkamp Wit Goud 17:36.3  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Anne-Lieke Wieringa, Fleur Kuhlemeier, Nienke Storck, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst Dej 8+ (overall) Heineken Roeivierkamp Wit Goud    
  Gyas/Aegir (EJD 4+) Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke D3eDiv 8+ (5000m) Heineken Roeivierkamp Golden Raand II 18:06.0  
  Gyas/Aegir (EJD 4+) Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke D3eDiv 8+ (overall) Heineken Roeivierkamp Golden Raand II    
  Ouderejaars licht Michiel Mijnhardt, Bouke Lubach, Sebastiaan Pool, Tim Weerkamp, Bart Jan Vos, Rutger de Vries, Joost Kuiper, Jorrit Kortink en st. Lara Millenaar LH1eDiv 8+ Head of the River Wit Goud 25:52.38  
  Holland Acht Rogier Blink H1eDiv 8+ Head of the River - 22:39.77  
  MGD Eva Sprenger, Emma Corbijn van Willenswaard, Marloes Plieger, Rianne Gringhuis, Annewiek Grift, Pieternel Papineau Salm, Marloes Oldenburg, Iris Rodenburg en st. Linde van Tilburg D2eDiv 8+ Head of the River Pronkjewail 26:54.40  
  Gyas/Aegir (EJD 4+) Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke D3eDiv8+ Head of the River Golden Raand II 28:23.59  
  Jan Willem Snippe Jan Willem Snippe   Head of the Thames      
  Gyas/Nereus Nienke Groen, Nereus D2x Tweehead   33:00.91  
  Adriaan Adriaan de Graaf LB1x Skiffhead Goud Geel 31:04.23  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Nienke Storck, Els ten Have, Annewiek Grift, Emma van der Harst en st. Geanne Zelhorst   Varsity Wit Goud 07:04.95  
  RTC Licht Jorrit Kortink, Joost Kuiper en Aegir NK LSA4- Hollandia R.H. Kohsiek 06:19.29  
  RTC Licht Rutger de Vries en Bart Jan Vos LO2- Hollandia Rocky 07:02.91  
  RTC Zwaar Gerbren Spoelstra en Geert Hemminga O2- Hollandia Dido 06:49.03  
  Holland Acht Rogier Blink SA8+ Hollandia   05:33.34  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Lisanne Petter, Nienke Tuinstra, Annemiek Griffioen, Anne-Lieke Wieringa, Fleur Kuhlemeier, Emma van der Harst, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst Dej 8+ Hollandia Wit Goud 06:48.56  
  RTC Licht Joost Kuiper en Aegir NK LSA2- Hollandia Filipi Aegir 06:50.82  
  RTC Licht Jorrit Kortink en Aegir NK LSA2- zilver Hollandia Duoble 07:00.46  
  Joris Pijs Joris Pijs en Proteus NK SA2- Hollandia Lodewiek Meijer 06:35.12  
  Nanne Sluis Nanne Sluis, Willem III NK SA 2- brons Hollandia Baldenevsee 06:40.44  
  MGL Bouke Lubach en Michiel Mijnhardt LN 2- Hollandia Primo Limo 07:16.60  
  RTC Zwaar Time van de Vendel en Aegir O4- Hollandia Energyas 06:13.75  
  EJD 8+ Annewiek Grift, Nienke Storck, Fleur Kulhemeier, Anne-Lieke Wieringa, Annemiek Griffioen, Nienke Tuinstra, Lisanne Petter, Eke Bruinsma en st. Geanne Zelhorst Dej 8+ ZRB Wit Goud 03:19.64  
  EJD 8+ Eke Bruinsma, Annemiek Griffioen, Nienke Storck, Els ten Have en st. Geanne Zelhorst DO 4+ ZRB Eusphyra Blochii 07:43.17  
  EJD 8+/Phocas Fleur Kuhlemeier, Anne-Lieke Wieringa en Phocas DB 8+ ZRB Nomen Nescio II 06:59.33  
  Holland acht Rogier Blink M 8+, brons World Cup I Belgrado   05:30.21  
  Tim Weerkamp Ide Hingstman(extern), Bart Lukkes (extern), Kuyt Conno (extern) en Tim Weerkamp SM 4x A Beetszee Regatta Brandenburg   6:14.63  
  RTC Zwaar Pieter Buisman, Liam Gerding (Aegir), Stijn Dijksterhuis (Aegir) en Menno Blitterswijk (Aegir) SM 4- A Beetszee Regatta Brandenburg   6:25.15  
  EJD8+ (Phocas/Gyas) Fleur Kuhlemeier en Anne-Lieke Wieringa Dej8+ Westelijke Regatta Nomen Nescio II 6:41.52  
  RTC Licht Rutger de Vries en Bart Jan Vos LO 2- Westelijke Regatta Prepair 7:00.73  
  Joris Pijs Joris Pijs en Arnoud Greidanus (Proteus) SA 2- Westelijke Regatta Lodewiek Meijer 6:54.42  
  Joris Pijs Joris Pijs en Arnoud Greidanus (Proteus) LM 2- Worldcup II Luzern   6:29.92  
  EJD4+ Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke DB4+ Thetis Sprint Fiat Lux 1:43.89  
  EJZ Gijs van Woerden, Niels Zwetsloot, Sjoerd van den Berg, Jannik Wekenborg en st. Hanna Terpstra B4+ Thetis Sprint Biggekop 1:29.76  
  MGD Marloes Oldenburg en Pieternel Papineau Salm DO2- Thetis Sprint Twodeledoki onbekend  
  Adriaan Adriaan van der Graaf LN1x ARB Goud Geel 7:38.72  
  EJD4+ Yvette van den Berkhof, Anne-Maud Majoor, Linde Prins, Jolanda Scholtens en st. Petra Vinke DB4+ ARB Fiat Lux 8:03.59  
  Joris Pijs Joris Pijs en Arnoud Greidanus (Proteus) SA2- ARB Lodewiek Meijer 7:02.79  
  MGL Michiel Mijnhardt, Bouke Lubach, Rutger de Vries en Adriaan van der Graaf LO4- ARB Energyas 6:42.45  
  MGD Eva Sprenger en Emma Corbijn van Willenswaard DN2- ARB Deux Cheveaux 8:15.04  
  MGD Pieternel Papineau Salm en Marloes Oldenburg DSA2- ARB Twodeledoki 8:01.70  
  Adriaan Adriaan van der Graaf BLM1x Koninklijke Holland Beker Goud Geel 7:15.3  
  Joost/Jorrit Joost Kuiper en Jorrit Kortink LM8+ Koninklijke Holland Beker   5:51.52  
  Holland acht Rogier Blink M8+ Koninklijke Holland Beker Oranje boot 5:34.80  
  MGD Eva Sprenger en Emma Corbijn van Willenswaard DO2- Martini Sprint Deux Cheveux 1:51.38  
  RTC Zwaar Gerbren Spoelstra en Geert Hemminga O2- Martini Sprint Dido 1:37.26  
  RTC Zwaar Pieter Buisman, Menno van Blitterswijk (Aegir), Tim van de Vendel, Liam Gerding (Aegir) O4- Martini Sprint Energyas 1:31.31  
  MGD Pieternel Papineau Salm, Marloes Oldenburg, Eva Sprenger en Emma Corbijn van Willenswaard DO4- Martini Sprint Klavergyas 1:40.01  
  Tim van de Vendel Tim van de Vendel Ov1x Martini Sprint Zum Zum 1:57.89  
  RTC licht Rutger de Vries en Bart Jan Vos LO2- Martini Sprint Prepair 1:39.62  
  EJZ Jannik Wekenborg, Niels Zwetsloot, Sjoerd van den Berg en Gijs van Woerden N4+ Martini Regatta Biggekop 7:14.25  
  RTC zwaar Gerbren Spoelstra en Geert Hemminga O2- Martini Regatta Dido 7:34.67  
  RTC licht Bart Jan Vos, Siem Looijen, Adriaan van der Graaf en Rutger de Vries O4- Martini Regatta Energyas 7:10.52  
  RTC licht Joost Kuiper en Jorrit Kortink LSA2- Martini Regatta Duoble 8:09.96  
  MGZ Jorn Thalen, Jelle Vos, Stanislav Kolev en Jorrit Bergsma N4- Martini Regatta Jangoeroe 7:25.21  
  EJZ Jannik Wekenborg, Niels Zwetsloot, Sjoerd van den Berg, Gijs van Woerden en st. Kim Smit B4+ Martini Regatta Biggekop 7:44.96  
  RTC zwaar Pieter Buisman, Peter Streef, Tim van de Vendel en Aegir O4+ Martini Regatta N.J. van den Bovenkamp 7:32.52  
  RTC zwaar Tim van de Vendel, Geert Hemminga en Aegir SA8+ Martini Regatta Chimaera 6:35.69  
  EJD 8+ Annewiek Grift, Emma van der Harst, Fleur Kuhlemeier , Anne-Lieke Wieringa, Lisanne Petter, Nienke Storck, Annemiek Griffioen, Nienke Tuinstra en st. Geanne Zelhorst Dej8+ Argo Sprint Wit Goud 1:30.92  
  RTC Licht Jorrit Kortink, Joost Kuiper, Rutger de Vries en Bart Jan Vos LSA4- Argo Sprint Klavergyas 1:24.94  
  MGZ Jorn Thalen, Jelle Vos, Stanislav Kolev en Jorrit Bergsma O4- Argo Sprint Energyas 1:25.73  
  RTC licht Joost Kuiper, Bart Jan Vos en st. Hanna Terpstra LSA2+ NSRF Kommetje 7:49.86  
  MGL Sebastiaan Pool LN1x NSRF Pole Position 7:28.95  
  RTC Licht Jorrit Kortink, Joost Kuiper, Rutger de Vries en Bart Jan Vos LSA4- NSRF Klavergyas 6:14.92  
  Phocas/Gyas Erik Dekker (Phocas) en Adriaan van der Graaf N2x NSRF   6:50.29  
  Gerbren Gerbren Spoelstra B1x NSRF Hoornsediep Heerst 7:24.28  
  Theta/Gyas/Nereus Lisa Scheenaard, Rianne Dekker, Katie Steenman en Sophie Souwer DSA4x NSRF   6:49.98  
  Gyas/Skadi Rogier Blink en Mitchel Steenman M2- European Championships Varese  

06:28.00 (goud)

 
  Gyas/Proteus  Joris Pijs en Arnoud Greidanus LM2- World Championships Plovdiv Lodewiek Meijer

06:37.11 (zilver)