SlimAcademy
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBootDatum 
  Mariël Pikkemaat Vechtrace DSA1x Nymphe    
  Natascha Agricola Tromp Boatraces LDO1x La Mielle 28-10-2000  
  DJZ Novembervieren O4x Wisselkind 5-11-2000  
  TJZ Novembervieren N4+ Noorse Kapitein II 5-11-2000  
  TJZ Najaarswedstrijden N4+ Noorse Kapitein II 11-11-2000  
  Rogier Blink NK Indoor Roeien J18 6:19 9-12-2000  
  Jan-Willem Gabriëls NK Indoor Roeien SB 5:56 9-12-2000  
  Karijn Marsman NK Indoor Roeien DSB 6:59 9-12-2000  
  DJZ Winterwedstrijden SA4+ Blauwe Engel 3-3-2001  
  DJZ Winterwedstrijden O4+ Blauwe Engel 4-3-2001  
  TJL Winterwedstrijden LO4+ Wood Be 4-3-2001  
  TJD Winterwedstrijden DN4+ (Aegir) 4-3-2001  
  DJL Heineken Roeivierkamp LN8+ (250m) (Saurus) 17-3-2001  
  OJZ/TJZ Head of the River N8+ Hydra 25-3-2001  
  Anneke Venema Randstad Regatta DSA1x Sysyphus 21-4-2001  
  OJZ Randstad Regatta O4- Jangoeroe 22-4-2001  
  Anneke Venema Randstad Regatta DSA2x (Proteus) 22-4-2001  
  EJZ Randstad Regatta B4+ Noorse Kapitein II 22-4-2001  
  EJD Hollandia DSA8+ Golden Koets 5-5-2001  
  TJD Hollandia DSA4+ (Aegir) 5-5-2001  
  TJL Hollandia LSA4+ Coendersweg 18b 5-5-2001  
  OJZ Gent SA4- (zilver) Jangoeroe 12-5-2001  
  EJL Martini/NK LB4+ Wood Be 19-5-2001  
  Emma & Klaske Martini/NK DB2x Casanova 19-5-2001  
  TJL Martini/NK LN4+ Out of the Blue 20-5-2001  
  Karijn Marsman Martini/NK DO1x Aussie Annie 20-5-2001  
  Emma & Klaske Martini/NK DN2x Casanova 20-5-2001  
  Sibren van der Valk ZHRB N2x (onbekend) 2-6-2001  
  TJZ ZHRB N4+ Blauwe Engel 2-6-2001  
  Natascha Agricola ZHRB LDSA1x Skua 3-6-2001  
  Karijn Marsman ZHRB DO1x Aussie Annie 3-6-2001  
  Sibren van der Valk ZHRB N1X Viggen 3-6-2001  
  TJZ ZRB N4+ Blauwe Engel 17-6-2001  
  TJD ZRB DN8+ (Nereus) 17-6-2001  
  EJD NSRF DB8+ Golden Koets 30-6-2001  
  Wouter Sluijs & Marianne van de Pol NSRF SA4+ Blauwe Engel 30-6-2001  
  Sibren van der Valk NSRF SA2x Jubilator 30-6-2001  
  Sibren van der Valk NSRF O2x Jubilator 1-7-2001