Agenda

Van Tot Gebeurtenis Link
vr 19 apr 2019zo 21 apr 2019Hollandia NK Klein
vr 19 apr 2019zo 21 apr 2019LIK Kamp
za 20 apr 2019Traianus Regatta
za 20 apr 2019Hart van Holland
ma 22 apr 2019Brak na kamp: Filmavond
di 23 apr 2019 18:45 21:30Mini Symposium Longfonds
vr 26 apr 2019 16:00VrijMiBo - Strandkasten & GVD
vr 26 apr 2019 20:00Besloten Feest
zo 28 apr 2019 12:00 16:00Wedstrijd Ouderdag
ma 29 apr 2019BAM! Beerpong & Stresspong
vr 03 mei 2019 20:00Besloten feest
za 04 mei 2019zo 05 mei 2019ZRB
za 04 mei 2019zo 05 mei 2019Okeanos Competitie Tweekamp
ma 06 mei 2019 20:00Desperados Pubquiz
di 07 mei 2019 16:00Diës Drentschen
wo 08 mei 2019 20:00Diës-ALV
do 09 mei 2019Selectiedag talentenboten
vr 10 mei 2019za 11 mei 2019Batavierenrace
za 11 mei 2019zo 12 mei 2019World Cup I, Plovdiv
za 11 mei 2019zo 12 mei 2019PEil & PEik
ma 13 mei 2019zo 19 mei 2019Longfonds Collecteweek
ma 13 mei 2019LIK afroeimiddag & afroeifeest
di 14 mei 2019 17:00 19:00Ophalen Kleding Lenteleden
do 16 mei 2019 20:00Talentenfonds Loterij
vr 17 mei 2019Apresski-vrijmibo
vr 17 mei 2019 20:00ExploCie vergadering
za 18 mei 2019zo 19 mei 2019Westelijke Roeiwedstrijden
za 18 mei 2019zo 19 mei 2019Euros Drienerlo Regatta
ma 20 mei 2019 13:00Inhouse dag TKP
ma 20 mei 2019 20:00Blinddatediner CompetiCie
ma 20 mei 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
wo 22 mei 2019De Ringvaart
do 23 mei 2019Lenteploegen bekendmaking
do 23 mei 2019 20:00Gyas-Mayday mix
vr 24 mei 2019 20:00Beslotenfeest
za 25 mei 2019Saurus International Regatta
ma 27 mei 2019 15:00 21:00Mini martini
do 30 mei 2019Buitendag (Midlustrum Evenement)
vr 31 mei 2019zo 02 jun 2019EK Luzern
vr 31 mei 2019Thetis Sprint
vr 31 mei 2019De Elfstedentocht
za 01 jun 2019zo 02 jun 2019ARB
za 01 jun 2019Asopos 3kamp
za 08 jun 2019zo 09 jun 2019Rottebokaal
za 08 jun 2019 20:00Beslotenfeest
ma 10 jun 2019Ouderdag eerstejaars
wo 12 jun 2019 20:00Botenplan-ALV
vr 14 jun 2019 20:00Beslotenfeest
za 15 jun 2019zo 16 jun 2019Damen NK Groot
za 15 jun 2019zo 16 jun 2019Gyas Meerkamp
za 15 jun 2019 20:00Besloten Feest
za 22 jun 2019zo 23 jun 2019World Cup II, Poznan
za 22 jun 2019zo 23 jun 2019Orcaslot wedstrijden en NSK
za 22 jun 2019 20:00Besloten feest
do 27 jun 2019 20:00Schuimparty
vr 28 jun 2019Argo Sprint
vr 28 jun 2019 20:00ExploCie vergadering
za 29 jun 2019zo 30 jun 2019NSRF Slotwedstrijden
vr 05 jul 2019 16:00Vrijmibo
za 06 jul 2019zo 07 jul 2019Henley Royal Regatta
do 11 jul 2019Vlootschouw
za 13 jul 2019di 23 jul 2019Lustrum 11-daagse
za 13 jul 2019zo 14 jul 2019World Cup III, Rotterdam & Koninklijke Holland ...
do 18 jul 2019za 20 jul 2019Lustrumreis Gent
do 25 jul 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
za 27 jul 2019zo 28 jul 2019WK onder 23, Sarasota-Bradenton
za 03 aug 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
ma 19 aug 2019Indelingsavond 1
zo 25 aug 2019zo 01 sep 2019WK roeien, Linz
di 27 aug 2019Indelingsavond 2
wo 28 aug 2019Indelingsavond 3
wo 04 sep 2019za 07 sep 2019EUC
zo 15 sep 2019Skifftrial I
zo 22 sep 2019Amstelbeker
za 28 sep 2019Afroeidag
zo 06 okt 2019Skifftrial II
za 19 okt 2019zo 20 okt 2019Tromp Boat Races
zo 03 nov 2019Novembervieren
zo 24 nov 2019Hel van het Noorden
za 07 dec 2019NKIR
vr 20 dec 2019Intraining
wo 01 jan 2020za 05 jan 2019Trainingskamp Maastricht (Saurus)
ma 24 feb 2020 20:00Poolparty!
 
Oud
vr 19 apr 2019zo 21 apr 2019Hollandia NK Klein
vr 19 apr 2019zo 21 apr 2019LIK Kamp
do 18 apr 2019 20:00Buitendag bekendmakingsborrel
wo 17 apr 2019Verbouwings-ALV
di 16 apr 2019 20:00ExploCie vergadering