Agenda

Van Tot Gebeurtenis Link
za 29 sep 2018wo 31 okt 2018 23:59Eerstejaars passe-partout 11e Lustrum zonder Lu...
vr 19 okt 2018 21:00Besloten feest
za 20 okt 2018zo 21 okt 2018Tromp Boat Races
za 20 okt 2018 21:00Besloten feest
do 25 okt 2018 20:00Huldiging internationale roeiers
vr 26 okt 2018 00:21Besloten Feest
vr 26 okt 2018 16:00ma 30 nov -1Beheer VrijMiBo
vr 26 okt 2018 16:30Pasavond wedstrijdkleding
za 27 okt 2018zo 28 okt 2018Asopos Najaars Wedstrijden
do 01 nov 2018Selectiebekendmaking
za 03 nov 2018Besloten Feest
zo 04 nov 2018Novembervieren
do 08 nov 2018 20:00ZOT Borrel
vr 09 nov 2018 20:00Besloten Feest
za 10 nov 2018zo 11 nov 201812e Argo Najaars Slotwedstrijden
za 10 nov 2018Besloten Feest
do 15 nov 2018 00:00Ploeg bekendmaking
vr 16 nov 2018 20:00Besloten feest
za 17 nov 2018Vaute Veesd
za 17 nov 2018Eerste meeting Kamprechter B cursus
ma 19 nov 2018 20:00Coachmarkt
ma 19 nov 2018 21:00Gyas in de Brouwerij
wo 21 nov 2018Najaars-ALV
za 24 nov 2018Besloten feest
za 24 nov 2018Tweede meeting Kamprechter B Cursus
zo 25 nov 2018Hel van het Noorden
zo 25 nov 2018SGOEPPPA
zo 02 dec 2018The ICE roei-estafette
za 08 dec 2018NKIR
za 08 dec 2018 20:00Besloten Feest
zo 09 dec 2018The ICE Roei-estafette
vr 14 dec 2018 20:00Besloten Feest
za 15 dec 2018 20:00Lustrum Gala
vr 21 dec 2018Besloten Feest
vr 21 dec 2018The ICE kerstspecial
za 22 dec 2018RIC Midwintermarathon
za 22 dec 2018 20:00Intraining
vr 11 jan 2019The ICE keerboei wedstrijd
za 19 jan 2019Gyas winterwedstrijd
zo 20 jan 2019Amterdam World Ergohead
ma 21 jan 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
vr 25 jan 2019The ICE keerboei wedstrijd
za 02 feb 2019Spar met Aegir
wo 13 feb 2019 20:00Halfjaarlijkse-ALV
za 16 feb 2019zo 17 feb 2019Winterwedstrijden Delft
za 23 feb 2019zo 24 feb 2019Gyas-Hunze race
za 02 mrt 2019The ICE eindwedstrijd
vr 08 mrt 2019zo 17 mrt 2019Gyas Wintersport
vr 08 mrt 2019ma 30 nov -1ICE uitstelweekend
za 09 mrt 2019zo 10 mrt 2019Heineken Roeivierkamp
vr 15 mrt 2019ma 30 nov -1ICE uitstelweekend
za 16 mrt 2019zo 17 mrt 2019Head of the River Amstel
ma 18 mrt 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
za 23 mrt 2019zo 24 mrt 2019Heineken NOOC openingstoernooi
za 30 mrt 2019zo 31 mrt 2019Aegir Lentesprint
za 30 mrt 2019Tweehead
zo 31 mrt 2019Skiffhead
zo 07 apr 2019Varsity
za 20 apr 2019zo 21 apr 2019Hollandia NK Klein
za 20 apr 2019zo 21 apr 2019Trainanus Regatta
za 20 apr 2019Hart van Holland
za 04 mei 2019zo 05 mei 2019ZRB
za 04 mei 2019zo 05 mei 2019Okeanos Competitie Tweekamp
wo 08 mei 2019 20:00Diës-ALV
za 11 mei 2019zo 12 mei 2019World Cup I, Plovdiv
za 11 mei 2019zo 12 mei 2019PEil & PEik
za 18 mei 2019zo 19 mei 2019Westelijke Roeiwedstrijden
za 18 mei 2019zo 19 mei 2019Euros Drienerlo Regatta
ma 20 mei 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
wo 22 mei 2019De Ringvaart
za 25 mei 2019zo 26 mei 2019Saurus International Regatta
wo 29 mei 2019 20:00Botenplan-ALV
vr 31 mei 2019zo 02 jun 2019EK Luzern
vr 31 mei 2019ma 30 nov -1De Elfstedentocht
vr 31 mei 2019Thetis Sprint
za 01 jun 2019zo 02 jun 2019ARB
za 01 jun 2019zo 02 jun 2019Asopos 3kamp
za 08 jun 2019zo 09 jun 2019Rottebokaal
za 15 jun 2019zo 16 jun 2019Damen NK Groot
za 15 jun 2019zo 16 jun 2019Gyas Meerkamp
za 22 jun 2019zo 23 jun 2019World Cup II, Poznan
za 22 jun 2019zo 23 jun 2019Orcaslot wedstrijden en NSK
vr 28 jun 2019Argo Sprint
za 29 jun 2019zo 30 jun 2019NSRF Slotwedstrijden
za 06 jul 2019zo 07 jul 2019Henley Royal Regatta
za 13 jul 2019zo 14 jul 2019World Cup III, Rotterdam & Koninklijke Holland ...
do 25 jul 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
za 27 jul 2019zo 28 jul 2019WK onder 23, Sarasota-Bradenton
za 03 aug 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
zo 25 aug 2019zo 01 sep 2019WK roeien, Linz
za 21 sep 2019zo 22 sep 2019EUC
 
Oud
do 18 okt 2018 21:00Vita Borrel
wo 17 okt 2018 20:00Kades-ALV
ma 15 okt 2018 00:00BAM! sollicitaties
za 13 okt 2018Knorrensteijn Memorial Regatta
vr 12 okt 2018 08:00zo 14 okt 2018 20:00BAM! Liftweekend