Mannen Zwaar

 NummerTijdWedstrijdRoeier(s) 
  8+ 5.47.30 ARB 2017

Niels Brugge, Teun Oonk, Martijn Bruggink, Marc van der Spoel, Axel van de Boomgaard, Maël Hanon, Ties Talsma, Niels Kruk, st. Ledi Hopman

 
  8+ Ej 5.47.30
ARB 2017  
Niels Brugge, Teun Oonk, Martijn Bruggink, Marc van der Spoel, Axel van de Boomgaard, Maël Hanon, Ties Talsma, Niels Kruk, st. Ledi Hopman  
  8+ combi 5:24.66 WC Luzern 2012 Rogier Blink, de Hoop, Skøll, Orca, Okeanos, Nereus, Laga, Skadi, Proteus  
  4+  6:20.67 ARB 2000 Wouter Sluis, Jan-Willem Gabriëls, Douwe de Groot, Dies Weijschede, st. Janet de Wagt  
  4+ combi  6:13.45 NSRF 2007 Rogier Blink, Nereus, Aegir  
  4-  6:06.92 ARB 2010 Joris Pijs, Rogier Blink, Nanne Sluis, Paul Drewes  
  4- combi  5:45.54 WK Eton 2006 Jan-Willem Gabriëls, Skøll, Nereus, Orca  
  4x 6:18.10 NSRF 2016 Damion Eigenberg, Sander Ubels, Mart Adema, Luuk Adema  
  4x combi  5:54.00 ARB 2007 Rogier Blink, Thêta, Orca, Njord  
  2+  6:53.51 Holland Beker 2014 Gerbren Spoelstra, Nanne Sluis, st. Ella Walstock  
  2-  6:27.67 NSRF 2014 Gerbren Spoelstra, Nanne Sluis  
  2- combi 6:21.48 WK Chungju 2013 Rogier Blink, Skadi  
  2x  6:27.46 Randstad 1992 Dolf Woldringh, Dilo Kruyswijk  
  2x combi  6:23.09 ARB 1990 Dolf Woldringh, Cornelis Tromp  
  1x  7:00.44 Holland Beker 2008 Joris Pijs  
           
  ergo 2k  5.46.7 Bondstest 2008 Jan-Willem Gabriels  

 

Mannen Licht

 NummerTijdWedstrijdRoeier(s)  
  8+  5:45.32 NSRF 2015 Sybren Visser, Damion Eigenberg, Jolmer Tuinstra, Nils Meijer, Vincent de Vegt, Just van der Endt, Marinus Kiep, Tim Weerkamp, st. Linde van Tilburg  
  8+ Ej 5:58.76  Holland Beker 2009 Tim Weerkamp, Joost Kuiper, Piet Pascha, Bartelo van den Berg, Frank Janssen, Joost Lodder, Bouke Bosman, Thijs van der Woerdt, st. Lara Millenaar  
  8+ combi 5:41.75 Holland Beker 2013 Tim Weerkamp, Proteus, Skoll, Orca, Phocas, Nereus  
  4+ 6:38.36  ZRB 1994  Danny Gorter, Yuri Blaauw, Niels Patberg, Alex van Helden, st. Alex Darjadi   
  4+ combi  6:28  NK 1981  Willem Jan Sibbes, Nereus, Willem III, Thêta, Orca   
  4-  6:06.80 NSRF 2016 Sybren Visser, Damion Eigenberg, Jolmer Tuinstra, Nils Meijer  
  4- (<2000m) 6:02.50 NSRF 2015 Sybren Visser, Damion Eigenberg, Jolmer Tuinstra, Nils Meijer (startvlot volledig uitgeschoven)  
  4- combi  5:49.63 WC Amsterdam 2007 Paul Drewes, Proteus-Eretes  
  4x combi 5:53.07 WK Rotterdam 2016 Just van der Endt, Asopos, Proteus-Eretes, Nereus  
  2+  7:49,86 NSRF 2012 Bart Jan Vos, Joost Kuiper, st. Hanna Terpstra  
  2-  6:41.57 WC Luzern 2010 Joris Pijs, Paul Drewes   
  2- combi  6:29.92 WC Luzern 2012 Joris Pijs, Proteus-Eretes  
  2x  7:06.50 NSRF 2012 Sebastiaan Pool, Joost Kuiper  
  2x combi  6:27.80  WK Bled 2011 Joris Pijs, Skøll  
  1x  7:02.43  WK U23 Racice 2009 Joris Pijs   
           
  ergo 2k  6:15.2  Bondstest 2008  Paul Drewes   

 

Dames Zwaar

 NummerTijdWedstrijdRoeister(s)  
  8+  6:31.11  ARB 2015  Cheryl Everlo, Lucy Talens, Anne van Wijk, Jeanne van Dijk, Marjolein van der Putten, Ymkje Clevering, Ilse Krijger, Nienke van der Laan, st. Meis Uijttewaal   
  8+ Ej 6:31.11  ARB 2015 Cheryl Everlo, Lucy Talens, Anne van Wijk, Jeanne van Dijk, Marjolein van der Putten, Ymkje Clevering, Ilse Krijger, Nienke van der Laan, st. Meis Uijttewaal   
  8+ (<2000m) 6:27.08 NSRF 2015 Cheryl Everlo, Lucy Talens, Marjolein van der Putten, Jeanne van Dijk, Anne van Wijk, Ymkje Clevering, Ilse Krijger, Nienke van der Laan, st. Meis Uijttewaal (startvlot volledig uitgeschoven)  
  8+ combi  6:00.21  NK 2000  Anneke Venema, Proteus, Phocas, die Leyte, Skøll, Viking, Orca, Nereus   
  4+  7:19.70  NSRF 2016 Yvonne Scheurs, Ilse Sibma, Irene Bouwman, Karlinde van Arendonk, st. Roland van der Meer  
  4+ combi 7:23.06 NSRF 2014 Jolanda Scholtens, Rianne Gringhuis, Lisanne Petter, Fleur Kuhlemeier (Proteus), st. Linde van Tilburg  
  4-  6:50.33  ARB 2002  Sigrid Zeilstra, Willemijn Muggen, Nienke van den Heuvel, Dorien ter Veld   
  4- combi  6:27.92  KHMB 1994  Anneke Venema, Viking, Okeanos   
  4x 7:02.78 NSRF 2015 Arwen Kamphuis, Eline Feitsma, Merel Billet, Baukje Zaaijer  
  4x combi  6:19.44  Holland Beker 2013 Sophie Souwer, Maas, Thêta, Njord  
  2+ 8:59.90 NSRF 2016 Vivienne Jorna, Daniëlle Kroeze, st. Roland van der Meer  
  2-   7:33.99  ZRB 2003  Nienke van den Heuvel, Sigrid Zeilstra   
  2- combi  7:09:00  NSRF 1996  Anneke Venema, Orca   
  2x  7:09.77  KHMB 1994  Hilda Hoekstra, Annet Kuipers   
  2x combi  6:57.20  NK 1995  Anneke Venema, Phocas   
  1x  7:30.14 Universiade 2015 Marloes Oldenburg  
           
  ergo 2k  06:41.1 Bondstest 2016 Sophie Souwer  

 

Dames Licht

 NummerTijdWedstrijdRoeister(s)  
  4* 7:18.47 ARB 2016 Iris Hochstenbach, Bine Schoenmaker, Janneke Groot, Lisan Sentker, st. Anniek Buiskool  
  4* Ej 7:18.47 ARB 2016 Iris Hochstenbach, Bine Schoenmaker, Janneke Groot, Lisan Sentker, st. Anniek Buiskool  
  4x 7:09.50 NSRF 2016 Guyonne Schuch, Floor Metz, Janneke Groot, Lisan Sentker  
  4x combi  6:43.23  WK Zagreb 2000  Mariel Pikkemaat, combi  
  2x 7:33.21 NSRF 2015 Sarika Hogendoorn, Lisa Heij  
  1x  7:45.48  WC Duisberg 2000  Mariel Pikkemaat   
           
  ergo 2k  7:23.2  ONEK 1998  Mariel Pikkemaat