Geneesmiddelonderzoek

 

 

Ploeg

Roeiers

Veld

Wedstrijd

Tijd

 
  OJD Sophie Souwer D1x Tromp Boat Races 22:13,5
           
  OJL Joost Kuper en Marinus Kiep LH2- Tromp Boat Races 19:58,3
           
  OJL Tim Weerkamp, Vincent Muda (Amstel) Tycho Mudo (Amstel), Ivo de Graaf (Nereus), st. Hannah Walter (Nereus) SA4+ Novembervieren 12:56,3
           
  OJD/MGD Marloes Oldenburg, Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Merel Billet st. Linde van Tilburg O4* Novembervieren 14:13,9
           
  OJD Sophie Souwer DSA NKIR 06:47,8
           
  EJLD Mette Lammertink, Ilse van den Bergh, Anna Koerhuis, Pauline den Haan LDej NKIR 07:48,5
           
  EJL Jos van de Wolfshaar, Niels Janssen, Sjoerd Jansman, Bastiaan Buschman, Thomas Ottens, Wez Haveman, Reinier Goldhoorn, Wouter Zwart Lej NKIR 06:52,5
           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Anne van Wijk, Marrit Bolwerk, Marjolein van der Putten, Carolien Tigelaar, Sigrid Broeze, Ymkje Clevering Dej NKIR

07:30,0

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Marjolein van der Putten, Jeanne van Dijk, Anne van Wijk, Lucy Talens, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal Dej Winterwedstrijden

18:18,7

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Marjolein van der Putten, Marrit Bolwerk, Anne van Wijk, Jeanne van Dijk, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal DB8+ Winterwedstrijden

18:32,9

           
  EJZ Ernst Rodenburg, Jorn Haverkort, Tijmen Mennink, Jan Bant, Jouke Spoelstra, Oscar de Beer, Douwe Bakker, Bob de Jong, st. Maarten Winters B8+ Winterwedstrijden

17:04,1

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Anne van Wijk, Marrit Bolwerk, Marjolein van der Putten, Lucy Talens, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal Dej8+ Heineken roeivierkamp (2500 meter)

08:42,6

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Anne van Wijk, Marrit Bolwerk, Marjolein van der Putten, Lucy Talens, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal Dej8+ Heineken roeivierkamp (5000 meter)

18:28,6

           
  OJL/MGL Tim Weerkamp, Marinus Kiep, Damian Hermans, Vincent de Vegt, Just van der Endt, Damion Eigenberg, Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, st. Karen van der Sluis LH 1ste divisie Heineken roeivierkamp (750 meter)

02:12,4

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Anne van Wijk, Jeanne van Dijk, Marjolein van der Putten, Lucy Talens, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal D 4e divisie 8+ Head of the River

28:30,2

           
  EJZ Ernst Rodenburg, Jan Bant, Tijmen Mennink, Jorn Haverkort, Bob de Jong, Raymon van Meerendonk, Jouke Spoelstra, Mike Beld, st. Maarten Winters H 4e divisie 8+ Head of the River

26:41,7

           
  OJL/MGL Tim Weerkamp, Marinus Kiep, Damian Hermans, Sybren Visser, Tijmen van Rootselaar, Damion Eigenberg, Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, st. Karen van der Sluis LH 1e divisie 8+ Head of the River

25:25,8

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Anne van Wijk, Jeanne van Dijk, Marjolein van der Putten, Lucy Talens, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal Dames Acht Varsity

6:45,46

           
  EJD 4+ Sigrid Broeze, Inge Huberts, Carolien Tigelaar, Ilse van den Bergh, st. Laura Scholten DN 4+ Hollandia

08:17,7

           
  MGZ Ruben de Haan, Luuk Adema N 2- Hollandia

7:28,27

           
  MGL Just van der Endt, Vincent de Vegt LSA 2- Hollandia

7:00,63

           
  OJZ Rogier Blink, Mitchel Steenman (Skadi) SA 2- Hollandia

6:37,62

           
  MGD Baukje Zaaijer DO 1x Hollandia

8:17,40

           
  EJZ Ernst Rodenburg, Jorn Haverkort, Tijmen Mennink, Mike Beld, Raymon van Meerendonk, Oscar de Beer, Jouke Spoelstra, Bob de Jong, st. Maarten Winters EJ 8+ Hollandia

6:10,60

           
  MGD Eline Feitsma, Arwen Kamphuis DN 2x Damen Raceroei Regatta

7:55,87

           
  EJZ Tijmen Mennink, Jorn Haverkort, Ernst Rodenburg, Mike Beld, Raymon van Meerendonk, Oscar de Beer, Jouke Spoelstra, Bob de Jong, st. Maarten Winters EJ 8+ Damen Raceroei Regatta

06:15,03

           
  MGL Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, Damion Eigenberg, Sybren Visser LN 4- Damen Raceroei Regatta

06:23,41

           
  OJD Sophie Souwer, Triton, Nereus, Skoll, de Maas, Okeanos W8+ Hügelregatta Essen

06:55,22

           
  OJD Sophie Souwer, Triton, Nereus, Skoll, de Maas, Okeanos W8+ Hügelregatta Essen

06:53,21

           
  MGL Just van der Endt, Vincent de Vegt BLM 2- Hügelregatta Essen

7:47,52

           
  MGL Just van der Endt, Vincent de Vegt LM 2- Hügelregatta Essen

07:37,30

           
  EJD Nienke van der Laan, Ilse Krijger, Ymkje Clevering, Marjolein van der Putten, Jeanne van Dijk, Anne van Wijk, Lucy Talens, Cheryl Everlo, st. Meis Uijttewaal Dej 8+ Westelijke Regatta

07:31,9

           
  EJZ Tijmen Mennink, Jorn Haverkort, Ernst Rodenburg, Mike Beld, Douwe Bakker, Oscar de Beer, Jouke Spoelstra, Bob de Jong, st. Maarten Winters Ej 8+ Westelijke Regatta

06:42,05

           
  MGL Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, Damion Eigenberg, Sybren Visser Ldev 4- Westelijke Regatta

07:17,17

           
  MGZ Mart Adema, Albert Koller, Koen Luppes, Luuk Adema O 4- Westelijke Regatta

06:16,55

           
  MGD Iris van de Vegte, Linde Prins DN 2- Westelijke Regatta

08:02,1

           
  OJD Sophie Souwer, Triton, Skoll, Nereus, Orca, de Maas, Okeanos W8+ EK Poznan (zilver)

06:09,70

           
  MGL Just van der Endt, Vincent de Vegt O 2- ARB

06:49,95

           
  OJD Sophie Souwer, Nereus, de Maas, Orca DSA 4- ARB

06:32,59

           
  OJL Joris Pijs, Skoll, Nereus, Willem III SA 4- ARB

05:55,16

           
  MGL Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, Damion Eigenberg, Sybren Visser Ldev 4- ARB

06:12,20

           
  MGLD Wendy Schootemeijer LDB 1x ARB

08:25,39

           
  MGD Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Merel Billet, Arwen Kamphuis DN 4- ARB

07:05,93

           
  EJZ Tijmen Mennink, Jorn Haverkort, Ernst Rodenburg, Mike Beld, Douwe Bakker, Oscar de Beer, Jouke Spoelstra, Bob de Jong, st. Maarten Winters B8+ ARB

06:01,13

           
  EJLD Pauline den Haan, Mette Lammertink, Danniek Vinkenvleugel, Anna Koerhuis, st. Merel Jacobs LDB 4* ARB

07:30,86

           
  MGL Just van der Endt, Vincent de Vegt, Nereus, Proteus, Njord, Orca, Asopos LSA 8+ ARB

05:46,58

           
  OJD Sophie Souwer, Triton, Skoll, Nereus, Orca, de Maas, Okeanos DSA 8+ ARB

06:12,38

           
  OJL Marinus Kiep LN 1x ZRB

7:33:32

           
  MGD Baukje Zaaijer DN 1x ZRB

8:17:15

           
  MGD Eline Feitsma, Arwen Kamphuis DN 2- ZRB

8:08:53

           
  MGZ Mart Adema, Albert Koller, Koen Luppes, Luuk Adema O 4- ZRB

6:38:05

           
  OJD Marloes Oldenburg DSA 1x ZRB

8:38:38

           
  MGZ Mart Adema, Albert Koller, Koen Luppes, Luuk Adema Dev 4- ZRB

3:12:40

           
  MGD Baukje Zaaijer BW 1x Koninklijke Holland Beker

8:29:75

           
  MGZ Mart Adema, Albert Koller, Koen Luppes, Luuk Adema Dev 4- Koninklijke Holland Beker

6:44:76

           
  OJL Joris Pijs, Skoll, Willem III, Nereus M 4- Koninklijke Holland Beker

5:55:49

           
  OJD Sophie Souwer, Nereus, Proteus, Okeanos, Maas, Triton W 8+ Koninklijke Holland Beker

6:17:90

           
  MGZ Koen Borren, Tim Pels Rijcken, Roland de Vries, Jacob Sikkes O4- Argo Sprint

1:28:28

           
  MGD Baukje Zaaijer, Merel Billet, Eline Feitsma, Arwen Kamphuis DO4- Argo Sprint

1:39:48

           
  EJZ Ernst Rodenburg, Jorn Haverkort, Tijmen Mennink, Jan Bant, Douwe Bakker, Oscar de Beer, Jouke Spoelstra, Bob de Jong, st. Maarten Winters EJ 8+ Argo Sprint

1:22:51

           
  EJZ Ernst Rodenburg, Jorn Haverkort, Tijmen Mennink,Mike Beld, Raymon van Meerendonk, Oscar de Beer, Jouke Spoelstra, Bob de Jong, st. Maarten Winters EJ 8+ NSRF

5:50:42

           
  OJL Joris Pijs, Skoll, Nereus, Willem III SA 4- NSRF

5:50:54

           
  OJZ Geert Hemminga B 1x NSRF

7:13:26

           
  MGZ Mart Adema, Albert Koller, Koen Luppes, Luuk Adema O 4- NSRF

6:19:63

           
  MGD Baukje Zaaijer, Merel Billet, Eline Feitsma, Arwen Kamphuis DO 4- NSRF

6:54:64

           
  EJZ Ernst Rodenburg, Jorn Haverkort, Tijmen Mennink, Mike Beld, st. Linde van Tilburg O 4+ NSRF

6:34:58

           
  MGZ Koen Borren, Tim Pels Rijcken, Roland de Vries, Jacob Sikkes N 4- NSRF

6:14:25

           
  MGZ Mart Adema, Koen Luppes N 2x NSRF

6:49:47

           
  MGL Damion Eigenberg, Euros LN 2x NSRF

7:05:73

           
  MGL/OJL Tim Weerkamp, Just van der Endt, Vincent de Vegt, Marinus Kiep, Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, Damion Eigenberg, Sybren Visser, st. Linde van Tilburg LSA 8+ NSRF

5:45:32