Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBootDatumTijd 
  Eerstejaarsdames 2005 Moordregatta D8+ Golden Koets 08-10-2005  
  Eerstejaarsdames 2005 Nereus Amsterdam Sprints DEj8+ Golden Koets 08-10-2005  
  Rolf Savenije en Tim Buddingh Tromp Boat Races H2x Casanova 15-10-2005  
  Gerrit de Jong Tromp Boat Races V1x Tutto per Te 15-10-2005  
  Dennis Beemsterboer Asopos Najaarswedstrijden N1x Principalis 05-11-2005  
  Lieke Peskens, Ellen Boerema, Marieke Bakker en Linda Meekenkamp Asopos Najaarswedstrijden DBB4+ Vierde Brug 05-11-2005  
  Nienke Groen, Renske Ankoné, Lieke Brons en Jiska Smits, st: Annelies Roll Nov444 DO4+ Out of the Blue 13-11-2005  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) Nov444 SA4+ * 13-11-2005  
  Rogier Blink (combi met Euros) MPC Hel van het Noorden SA2- Zondagskind 27-11-2005  
  Nienke Groen NKIR DN n.v.t. 10-12-2005  
  Joris Pijs PE Winterwedstrijden N1x Wing Winner 25-02-2006  
  Rogier Blink PE Winterwedstrijden SA1x Daedalus 26-02-2006  
  Karin Schemkes en Annelieke Sytsma PE Winterwedstrijden DO2x Casanova 26-02-2006  
  Middengroep Dames (combi met Nereus) Head of the River 2de Div. D8+ * 19-03-2006  
  Rogier Blink (combi met Euros) Tweehead SA2- * 01-04-2006  
  Rogier Blink Skiffhead SA1x Daedalus 02-04-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) BDN Randstad Regatta SA4- * 22-04-2006  
  Jan Knoop en Marten Hoeksema BDN Randstad Regatta LN2- Primo Limo 23-04-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus) BDN Randstad Regatta SA2- * 23-04-2006  
  Paul Drewes (combi met Skoll) BDN Randstad Regatta LSA2- * 23-04-2006  
  Middengroep Zwaar ZRB SA4+ Blauwe Engel 07-05-2006  
  Joris Pijs en Dennis Beemsterboer Gent LO2- Twodeledoki 07-05-2006  
  Joris Pijs en Dennis Beemsterboer ARB LSA2- Twodeledoki 21-05-2006  
  Pieter Jan van Doormaal ARB O1x Aussie Annie 21-05-2006  
  Rose Jansen en Renske Ankone (combi met Skoll) ARB DO4+ * 21-05-2006  
  Rolf Savenije ARB LB1x Wing Winner 21-05-2006  
  Rogier Blink (combi met Skadi, Euros, Saurus, Triton en Nereus) ARB SA8+ * 21-05-2006  
  Paul Drewes (combi met Skoll en Proteus) Hollandia NK SA4- * 03-06-2006  
  Joris Pijs en Dennis Beemsterboer Hollandia NK LO2- Twodeledoki 03-06-2006  
  Middengroep Zwaar Hollandia NK N4+ Blauwe Engel 03-06-2006  
  Paul Drewes (combi met Skoll) Hollandia NK LSA2- * 04-06-2006  
  Nienke Groen Hollandia NK DB1x Principalis 04-06-2006  
  Eerstejaars Licht Martini Regatta LB8+ Golden Raand II 18-06-2006  
  Eerstejaars Zwaar Martini Regatta B8+ Hydra 18-06-2006  
  Gerrit de Jong Martini Regatta V1x Tutto per te 18-06-2006  
  Middengroep Dames (combi met Hunze, Skoll, Skadi) Martini Regatta DSA8+ * 18-06-2006  
  Rogier Blink (combi met Skadi, Euros, Saurus, Triton en Nereus) Koninklijke Hollandbeker M8+ * 24-06-2006  
  Paul Drewes (combi met Skoll en Proteus) Koninklijke Hollandbeker LM4- * 24-06-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) Koninklijke Hollandbeker M4- * 24-06-2006  
  Rogier Blink (combi met Skadi, Euros, Saurus, Triton en Nereus) Koninklijke Hollandbeker M8+ * 25-06-2006  
  Paul Drewes (combi met Skoll en Proteus) Koninklijke Hollandbeker LM4- * 25-06-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) Koninklijke Hollandbeker M4- * 25-06-2006  
  Pieter Jan van Doormaal (combi) Koninklijke Hollandbeker BM8+ * 25-06-2006  
  Eerstejaars Zwaar Koninklijke Hollandbeker Ej8+ Hydra 25-06-2006  
  Rolf Savenije (combi met Argo) Argo Sprint LSA2- * 30-06-2006  
  Rolf Savenije (combi met Argo, Proteus en Theta) Argo Sprint LSA4- * 30-06-2006  
  Karin Schemkes (combi met de Hunze) Argo Sprint DN2x Casanova 30-06-2006  
  Rose Jansen en Renske Ankone Argo Sprint DO2- * 30-06-2006  
  Dennis Beemsterboer (combi) NRSF Slotwedstrijden NSK8+ * 02-07-2006  
  Rolf Savenije (combi met Argo) NRSF Slotwedstrijden LSA2- * 02-07-2006  
  Rolf Savenije (combi met Argo) NRSF Slotwedstrijden LSA2x * 02-07-2006  
  Rolf Savenije (combi met Argo, Proteus en Theta) NRSF Slotwedstrijden LSA4- * 01-07-2006  
  Rogier Blink (combi met Skadi, Euros, Saurus, Triton en Nereus) Grand Challenge Cup   * 02-07-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) Steward's Challenge Cup   * 02-07-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) Ruderwelt Luzern MSA4- * 09-07-2006  
  Jan-Willem Gabriëls (combi met Nereus, Skoll en Orca) WK Eton MSA4- * 26-08-2006