Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBootDatumTijd 
  Nanne Sluis en Rogier Blink Tromp Boat Race H2- Dido 17-10-09 19:50:55  
  Rogier Blink Novembervieren SA4*+ Eusphyra Blochi 1-11-09 12:41:15  
  Sophie Souwer en Esmee Ettema Hel van het Noorden D2- Twodeledoki 29-11-09 27:42.84  
  Esmee Ettema d’Inverno sul Po  SA8+ * 14-02-10 19.01.00  
  Joost  Kuiper en Jorrit Kortink Winterwedstrijden LO2- Twodeledoki 27-02-10 19:09.8  
  Joost Kuiper en Jorrit Kortink Winterwedstrijden LN2- Twodeledoki 28-02-10 19:25.5  
  Steven Edelenbos Winterwedstrijden LB1X Aussie Annie 28-02-10 20:52.8  
  Marion Tuin Winterwedstrijden LDB1X Principalis 28-02-10 22:34.9  
  Nienke Groen Heineken Roeivierkamp D1eDiv8+ * 14-03-10 190,422  
  Debbie Zittema, Sophie Souwer, Esmee Ettema (Gyas-Aegir combi Heineken Roeivierkamp D2eDiv8+ * 14-03-10 197,242  
  Steven Edelenbos in een Skoll combi Heineken Roeivierkamp L2eDiv8+ (2500m) * 13-03-10 7:45.6  
  Nanne Sluis en Rogier Blink in Okeanos combi Heineken Roeivierkamp H1eDiv8+ (5000m) * 14-03-10 15:06.1  
  Nanne Sluis en Rogier Blink in Okeanos combi Head of the River H1eDiv8+ * 21-03-10 23:44.14  
  Tim Weerkamp en Frank Janssen Gent voorjaarsregatta LM2- NK zilver Primo Limo 11-04-10 7:51:12  
  MGZ Sam Kamminga, Pieter Buisman, Martijn Dresscher, Willem Scholte Hollandia N4+ Eusphyra Blochii 24-04-10 7:04.96   
  MGZ Sam Kamminga, Pieter Buisman, Martijn Dresscher, Willem Scholte Hollandia O4+ Eusphyra Blochii 25-04-10 6:36.49   
  OJD Esmee Ettema en Debbie Zittema Hollandia DO2- Calvados 25-04-10 8:07.76   
  MGD Sanja Horvat, Marieke Voppen, Paulien den hartigh, Ilse Nijland Hollandia DO4+ Snip 'n begrip  25-04-10 7:44.77   
  Sophie Souwer Hollandia DB1x Fishermens Friend 24-04-10 8:54.62  
  Rogier  Biink en Nanne Sluis Hollandia SA2- NK brons Dido 24-04-10  7:01.35   
  Tim Weerkamp en Frank Janssen Hollandia LSB2- NK zilver Primo Limo 24-04-10 8:15.16  
  Esmee Ettema en Debbie Zittema Hollandia DSB2- NK zilver Calvados 24-04-10 8:15.08  
  Sophie Souwer ZRB DN1x Fishermens Friend 8-05-10 8:10.82  
  MGZ: Bob van der Steen, Thomas van der Leij, Peter Streef, Jos Luttjeboer ZRB N4- Jangoeroe 9-05-10 6:45.01  
  Tim Weerkamp en Frank Janssen ZRB LN2- Primo Limo 9-05-10 7:31.76  
  Rogier Blink en Nanne Sluis ZRB SA2- Dido 9-05-10 6:56.3  
  Esmee ettema in SB-combi Wedau Regatta Duisburg W4- A zilver * 15-05-10 7:26.91  
  Rogier  Biink en Nanne Sluis Wedau Regatta Duisburg M2- A brons Dido 16-05-10 6.56.68  
  Esmee Ettema in SB-combi Wedau Regatta Duisburg W8+ A zilver * 16-05-10 6:43.06  
  Esmee Ettema combi Westelijke Regatta DSA4-   22-05-10 7:13,66  
  Sophie Souwer Westelijke Regatta DN1x Aussie Annie 22-05-10 8:21.74  
  Joost Kuiper en Jorrit Kortink Westelijke Regatta LO2- Twodeledoki 22-05-10 7:06,08  
  Grietje Bijl en Kirsten Weber Aegir combi Westelijke Regatta DN4+   22-05-10 8:05,16  
  EJD Westelijke Regatta DB4+ Snip 'n begrip  23-05-10 7:43,82  
  Esmee ettema in SB-combi Westelijke Regatta DSA8+   23-05-10 6:24,09  
  Tim Weerkamp en Frank Janssen Westelijke Regatta LN2- Primo Limo 23-05-10 7:11,12  
  Joost Kuiper en Jorrit Kortink triton combi Westelijke Regatta LSA8+   23-05-10 5:55,80  
  Rogier Blink en Nanne Sluis Thetis Sprint SA2- Dido 4-06-10 1:35.88  
  Sophi Souwer in Skoll combi met Ellen Maas Thetis Sprint DSA2x   4-06-10 1:46.71  
  Esmee Ettema in SB-combi ARB DSA4-   5-06-10 6:57.94  
  EJD ARB DN4+ Snip 'n begrip 5-06-10 7:47.00  
  Rogier Blink en Nanne Sluis ARB SA2- Dido 6-06-10 6:31.87  
  EJL Martini Sprint LB4+ Out of the Blue 18-06-10 1.33.63  
  Rogier Blink en Nanne Sluis Martini Regatta SA2- Dido 20-06-10 6:36,57  
  Rogier Blink en Nanne Sluis Holland Beker M2-   26-06-10 6:44,57  
  Joris Pijs en Paul Drewes Holland Beker LM2- Calvados 26-06-10 6:45,05  
  Esmee Ettema combi Holland Beker W8+   26-06-10 6:42,07  
  Rogier Blink en Nanne Sluis Holland Beker M2-   27-06-10 6:37,82  
  Sophie Souwer NSRF DSA1x Sixshooter 3-07-10 7.45.30  
  Joost Kuiper en Jorrit Kortink NSRF LO2- Twodeledoki 3-07-10 6.59.56  
  Paul Drewes en Joris Pijs NSRF SA2- Calvados 4-07-10 6.42.47  
  Sophie Souwer NSRF DSA1x Sixshooter  4-07-10 7.57.19  
  Sophie Souwer NSRF DO1x Sixshooter 4-07-10 7.52.57  
  Paul Drewes en Joris Pijs EK Montemor-o-Velho LM2- zilver Calvados 12-09-10