Geneesmiddelonderzoek
 Ploeg/roeiersWedstrijdVeldBootDatum 
  Thijs Koetsier Vechtrace N1x Tutto per te 11-10-1997  
  Fred de Vries Najaarswedstrijden LN1x Fisherman's Friend 8-11-1997  
  Thijs Koetsier Najaarswedstrijden N1x Gyges 8-11-1997  
  OJD Najaarswedstrijden DSA8+ Golden Koets 8-11-1997  
  Dames 6 Najaarswedstrijden C4+ Zeerob 8-11-1997  
  Janna Brouwer Hel van het Noorden DSA1x Dommeldais 30-11-1997  
  Mariël Pikkemaat Hel van het Noorden LDSA1x Nymphe 30-11-1997  
  TJZ (Gyas-Aegir) Winterwedstrijden N4+ Noorse Kapitein II 7-3-1998  
  TJZ (Gyas-Aegir) Winterwedstrijden O4+ Noorse Kapitein II 8-3-1998  
  Fred de Vries Winterwedstrijden LN1x Fisherman's Friend 8-3-1998  
  Dorien Heijting Winterwedstrijden DO1x Sysyphus 8-3-1998  
  TJL-B(Gyas-Aegir) Winterwedstrijden LB4+ Magyastraal 8-3-1998  
  TJL(Gyas-Aegir) Heineken Roeivierkamp LB8+ (Aegir) 21/22-03-1998  
  Ringvaart 4X+ Head of the River Cl4x+ Menoetes 29-3-1998  
  Dagmar Hansen Skiffhead DO1x Gyges 12-4-1998  
  TJZ (Gyas-Aegir) Varsity N4+ (Aegir) 19-4-1998  
  Janna Brouwer Randstad regatta DN1x Principalis 25-4-1998  
  Dagmar Hansen Randstad regatta DO1x Gyges 26-4-1998  
  Fred de Vries Hollandia LN1x Fisherman's Friend 9-5-1998  
  Philip & Matthieu Hollandia N2- Jubilator 9-5-1998  
  TJL-A (Gyas-Aegir) Hollandia LO4+ Wood Be 9-5-1998  
  Thijs Koetsier Hollandia O1x Tutto per te 9-5-1998  
  TJL-A (Gyas-Aegir) Hollandia LN4+ Wood Be 10-5-1998  
  EJZ ZRB B8+ Atalante 23-5-1998  
  TJZ (Gyas-Aegir) ZRB N4+ (Aegir) 23-5-1998  
  Govert Pellikaan ZRB LB1x Strak in cognac 24-5-1998  
  Dames Elf Steden tocht DC2+ Elf Elf 23-5-1998  
  Ringvaart Cl4x Ringvaart HCl4x   4-6-1998  
  EJZ Thetis Sprint N8+ Atalante 5-6-1998  
  Janna Brouwer ARB DN1x Principalis 6-6-1998  
  EJD ARB DB8+ Golden Koets 6-6-1998  
  Janna & Dorien ARB DSA4- (Nereus) 6-6-1998  
  Mariël Pikkemaat ARB LDSA1x Nymphe 7-6-1998  
  Janna Brouwer ARB DO1x Principalis 7-6-1998  
  EJZ ARB N8+ Atalante 7-6-1998  
  Dorien Heijting NK D8+ (KNRB) 14-6-1998  
  Gerrit de Jong Martini LSA1x Dommeldais 20-6-1998  
  TJL(Gyas-Aegir) Martini LO4- (Aegir) 20-6-1998  
  Dagmar Hansen Martini DO2x Casanova 20-6-1998  
  TJZ (Gyas-Aegir) Martini O4- (Aegir) 20-6-1998  
  Heren Club 4X Martini HCl4x Menoetes 21-6-1998  
  Janna & Mariël Martini DSA2- Primo Limo 21-6-1998  
  Govert Pellikaan Martini LN2x Casanova 21-6-1998  
  Dagmar Hansen Martini DO1x Gyges 21-6-1998  
  EJL/EJZ '97 Martini B4+ Wisselkind 21-6-1998  
  TJZ (Gyas-Aegir) KMHB SA4+ (Aegir) 27-6-1998  
  TJD Argo Sprint DO2- Primo Limo 3-7-1998  
  EJZ Argo Spint N8+ Atalante 3-7-1998  
  Job Stigter Argo Sprint LN8+ (Aegir) 3-7-1998  
  Marloes Bargeman en Annemiek Brouwer NSRF DB2x Centiment 4-7-1998  
  Martijn Ebben NSRF LN8+ (Aegir) 4-7-1998  
  TJZ (Gyas-Aegir) NSRF O4- (Aegir) 4-7-1998  
  Thijs Koetsier NSRF O2x Double U 5-7-1998  
  Janna Brouwer en Anneke Venema NSRF DSA2x Casanova 5-7-1998