Capita skyscraper
 

Ploeg

Wedstrijd

Veld

Tijd

Boot

Roeiers

 
  OJL EUC Hannover LM4- 06:20,0 Orgyasme Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, Damion Eigenberg, Sybren Visser
  OJD Tromp Boat Races D2- 20:42,0 Skoll Sophie Souwer, Lies Rustenburg (Skoll)
  OJD Tromp Boat Races DSB1x 22:07,5 Six Shooter Baukje Zaaijer
  MGZ Tromp Boat Races SB4+ 19:06,9 De Biggekop Ernst Rodenburg, Joost de Goede, Oscar de Beer, Jacob Sikkes; Simone Struyk
  OJL Tromp Boat Races LSB1x 20:42,8 Six Shooter Just van der Endt
  OJL Novembervieren LSA4* 13:02,7 Fiat Lux Just van der Endt, Vincent de Vegt, Jolmer Tuinstra, Nils Meijer; Simone Struyk
  EJL NKIR Lej8 06:48,8   Ritten Roothaert, Coen van den Hoek, Remy de Jong, Joris Oonk, Kwinten Snijders Blok, Rob Nijmeijer, Mark Pronk, Hans Bleijsweik
  EJLD Winterwedstrijden Ldej4* 20:44,8 Fiat Lux Bine Schoenmaker, Janneke Groot, Guyonne Schuch, Iris Hochstenbach; Anniek Buiskool
  Sophie Heineken Roeivierkamp (2500m) D1eDiv8+  07:58,5 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  Sophie Heineken Roeivierkamp (250m) D1eDiv8+  00:42,9 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  Sophie Heineken Roeivierkamp (5000m) D1eDiv8+  17:05,2 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  Sophie Heineken Roeivierkamp (750m) D1eDiv8+  02:17,9 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  Sophie Heineken Roeivierkamp (overall) D1eDiv8+  187,977 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  OJL Heineken Roeivierkamp (5000m) LM1eDiv8+ 15:59,5 Dieverdoatsie Nils Meijer, Just van der Endt, Vincent de Vegt, Sybren Visser, Chris Lokin (Euros), Ids Dijkstra, Damion Eigenberg, Jolmer Tuinstra; Linde van Tilburg
  OJD Heineken Roeivierkamp (2500m) D2eDiv8+  08:10,6 Dieverdoatsie Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Ymkje Clevering, Willeke Vossen (Triton), Merel Billet, Anne van Wijk, Nienke van der Laan, Marjolein van der Putten; Linde van Tilburg
  OJD Heineken Roeivierkamp (250m) D2eDiv8+  00:43,8 Dieverdoatsie Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Ymkje Clevering, Willeke Vossen (Triton), Merel Billet, Anne van Wijk, Nienke van der Laan, Marjolein van der Putten; Linde van Tilburg
  OJD Heineken Roeivierkamp (5000m) D2eDiv8+ 17:30,5 Dieverdoatsie Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Ymkje Clevering, Willeke Vossen (Triton), Merel Billet, Anne van Wijk, Nienke van der Laan, Marjolein van der Putten; Linde van Tilburg
  OJD Heineken Roeivierkamp (750m) D2eDiv8+  02:25,9 Dieverdoatsie Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Ymkje Clevering, Willeke Vossen (Triton), Merel Billet, Anne van Wijk, Nienke van der Laan, Marjolein van der Putten; Linde van Tilburg
  OJD Heineken Roeivierkamp (overall) D2eDiv8+  194,018 Dieverdoatsie Baukje Zaaijer, Eline Feitsma, Ymkje Clevering, Willeke Vossen (Triton), Merel Billet, Anne van Wijk, Nienke van der Laan, Marjolein van der Putten; Linde van Tilburg
  EJD Heineken Roeivierkamp (250m) Dej8+ 00:46,2 Pronkjewail Ivet Panjer, Anna van Prooijen, Karlinde van Arendonk, Iris Lechner, Afke Lageschaar, Yvonne Schreurs, Jitske Meijer, Lotte Dümmer; Suzanne Eggels
  EJD Heineken Roeivierkamp (750m) Dej8+ 02:33,9 Pronkjewail Ivet Panjer, Anna van Prooijen, Karlinde van Arendonk, Iris Lechner, Afke Lageschaar, Yvonne Schreurs, Jitske Meijer, Lotte Dümmer; Suzanne Eggels
  EJD Heineken Roeivierkamp (overall) Dej8+ 205,865 Pronkjewail Ivet Panjer, Anna van Prooijen, Karlinde van Arendonk, Iris Lechner, Afke Lageschaar, Yvonne Schreurs, Jitske Meijer, Lotte Dümmer; Suzanne Eggels
  EJL Heineken Roeivierkamp (2500m) LEj8+ 08:00,0 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Ritten Roothaert, Joost van Hofslot, Mark Pronk, Hans Bleijswijk, Coen van den Hoek; Charlotte Walravens
  EJL Heineken Roeivierkamp (250m) LEj8+ 00:42,7 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Ritten Roothaert, Joost van Hofslot, Mark Pronk, Hans Bleijswijk, Coen van den Hoek; Charlotte Walravens
  EJL Heineken Roeivierkamp (5000m) LEj8+ 17:04,6 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Ritten Roothaert, Joost van Hofslot, Mark Pronk, Hans Bleijswijk, Coen van den Hoek; Charlotte Walravens
  EJL Heineken Roeivierkamp (750m) LEj8+ 02:18,6 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Ritten Roothaert, Joost van Hofslot, Mark Pronk, Hans Bleijswijk, Coen van den Hoek; Charlotte Walravens
  EJL Heineken Roeivierkamp (overall) LEj8+ 188,13 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Ritten Roothaert, Joost van Hofslot, Mark Pronk, Hans Bleijswijk, Coen van den Hoek; Charlotte Walravens
  EJLD Heineken Roeivierkamp (750m) LDEj8+ 02:51,4 Fiat Lux Bine Schoenmaker, Janneke Groot, Guyonne Schuch, Iris Hochstenbach; Anniek Buiskool
  OJZ Skiffhead SA1x 27:32,3 Dag en Dauw Rogier Blink
  OJL Skiffhead LSA1x 28:43,1 Mega Mindy Damion Eigenberg
  EJD Varsity Dames 8+ 07:33,7 Pronkjewail Ivet Panjer, Anna van Prooijen, Karlinde van Arendonk, Irene Bouwman, Afke Lageschaar, Yvonne Schreurs, Ilse Sibma, Lotte Dümmer; Suzanne Eggels
  Sophie World Cup I Varese W8+ (goud) 06:22,4 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  Marloes World Cup I Varese W2x (zilver) 07:21,4 Filippi Marloes Oldenburg, Lisa Scheenaard (Theta)
  EJZ Westelijke Regatta Ej8+ 06:13,8 Chimaera Sem Hulsman, Martijn Bruggink, Beimen Vellinga, Bert Kloosterman, Sven Broekman, Harmen Sikkema, Gert Postma, Allard Wijma; Anouk Veenstra
  Sophie EK Brandenburg W8+ (zilver) 06:51,8 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  OJZ Damen Raceroei Regatta SA2- 06:44,1 Two Much Rogier Blink, Sjoerd de Groot (Proteus)
  OJZ Damen Raceroei Regatta SA2- 07:07,1 Two Much Rogier Blink, Sjoerd de Groot (Proteus)
  OJZ Damen Raceroei Regatta Oude Twee 04:34,0 Twee de Hans Rogier Blink, Sjoerd de Groot (Proteus); Vera Terlouw (Proteus)
  OJL Damen Raceroei Regatta SA4- 06:11,0 Triton Vincent de Vegt, Triton, Triton, Laga
  OJL Damen Raceroei Regatta O4- 06:45,0 Orgyasme Nils Meijer, Jolmer Tuinstra, Vincent de Vegt, Sybren Visser
  OJL Damen Raceroei Regatta LB1x 07:25,5 Pole Position Jolmer Tuinstra
  OJL Damen Raceroei Regatta LN1x 08:11,3 Mega Mindy Damion Eigenberg
  EJLD Damen Raceroei Regatta Ldej4* 07:24,2 Fiat Lux Bine Schoenmaker, Lisan Sentker, Janneke Groot, Floor Metz; Anniek Buiskool
  EJL Damen Raceroei Regatta Lej8+ 06:25,4 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Mark Pronk, Joost van Hofslot, Ritten Rootheart, Pancras Hogendoorn, Coen van den Hoek, Rob Nijmeijer; Charlotte Walravens
  EJL Damen Raceroei Regatta LB8+ 06:42,1 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Mark Pronk, Joost van Hofslot, Ritten Rootheart, Pancras Hogendoorn, Coen van den Hoek, Rob Nijmeijer; Charlotte Walravens
  EJD Damen Raceroei Regatta DB4+ 08:03,6 Cataracta Iris Lechner, Daniëlle Kroeze, Vivienne Jorna, Jitske Meijer; Roland van der Meer
  Sarika Njord Sprint LDB1x 01:52,3 En En Sarika Hogendoorn
  MGL Njord Sprint LB1x 01:38,2 Gram Reinier Goldhoorn
  EJD Njord Sprint Dej8+ 01:27,6 Pronkjewail Ivet Panjer, Iris Lechner, Karlinde van Arendonk, Yvonne Schreurs, Afke Lageschaar, Irene Bouwman, Ilse Sibma, Lotte Dümmer; Suzanne Eggels
  EJD Njord Sprint DN4+ 01:39,6 Cataracta Jitske Meijer, Marrit Bolwerk, Iris Lechner, Vivienne Jorna; Roland van der Meer
  OJD Njord Sprint DO4- 01:28,7 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, Nereus
  OJD Hollandia DSA4- 06:55,4 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, Nereus
  OJZ Hollandia SA4- 06:05,4 Synergyas Rogier Blink, Amstel, Amstel, Proteus
  EJL Hollandia Lej8+ 06:06,9 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Coen van den Hoek, Joost van Hofslot, Ritten Rootheart,Hans Bleijswijk, Kwinten Snijders Blok, Rob Nijmeijer; Charlotte Walravens
  OJD Hollandia DO4- 06:40,8 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, Nereus
  OJZ Hollandia SA2- 06:35,6 Proteus Rogier Blink, Sjoerd de Groot (Proteus)
  MGL Hollandia LN2- 07:11,1 Calvados Ids Dijkstra, Wouter Zwart
  OJZ Hollandia SA4x 06:01,6 Synergyas Rogier Blink, Nereus, Njord, Orca
  OJZ Koninklijke Holland Beker M4- 06:13,1 Synergyas Rogier Blink, Amstel, Amstel, Proteus
  OJZ Koninklijke Holland Beker M2- 07:06,0 Proteus Rogier Blink, Sjoerd de Groot (Proteus)
  OJD Koninklijke Holland Beker W4- 07:08,4 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, Nereus
  OJD Koninklijke Holland Beker W4- 07:13,6 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, Nereus
  OJL Koninklijke Holland Beker LM8+ 06:09,2 Nereus Vincent de Vegt, Linde van Tilburg, Nereus, Triton, Okeanos, Laga
  EJL Koninklijke Holland Beker LMFm8+ 06:10,8 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Ritten Rootheart, Joost van Hofslot, Coen van den Hoek, Pancras Hogendoorn, Kwinten Snijders Blok, Rob Nijmeijer; Charlotte Walravens
  EJD Koninklijke Holland Beker WFm8+ 06:52,9 Pronkjewail Ivet Panjer, Iris Lechner, Karlinde van Arendonk, Yvonne Schreurs, Jitske Meijer, Irene Bouwman, Ilse Sibma, Lotte Dümmer; Suzanne Eggels
  EJLD ZRB LDB4* 07:26,8 Fiat Lux Lisan Sentker, Janneke Groot, Bine Schoenmaker, Iris Hochstenbach; Anniek Buiskool
  MGD ZRB DN2- 08:03,1 Calvados Nienke van der Laan, Marjolein van der Putten 
  Sarika Thetis Sprint LDB1x 01:52,7 En En Sarika Hogendoorn
  MGL Thetis Sprint LB1x 01:41,2 Gram Reinier Goldhoorn
  OJD/OJZ Thetis Sprint Mix2x 01:35,1 Two Much Rogier Blink, Baukje Zaaijer
  MGZ Thetis Sprint N4- 01:24,8 Energyas Jorn Haverkort,  Tijmen Mennink, Oscar de Beer, Ernst Rodenburg
  OJD ARB DSA4- 06:40,0 Orca Baukje Zaaijer, Orca, Triton
  EJLD ARB Ldej4* 07:18,5 Fiat Lux Lisan Sentker, Janneke Groot, Bine Schoenmaker, Iris Hochstenbach; Anniek Buiskool
  OJZ ARB SA4- 05:56,2 Synergyas Rogier Blink, Amstel, Proteus
  EJL ARB  Lej8+ 06:01,1 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Mark Pronk, Joost van Hofslot, Ritten Rootheart, Hans Bleijswijk, Kwinten Snijders Blok, Rob Nijmeijer; Charlotte Walravens
  OJD ARB DSA8+ 06:22,3 Orca Baukje Zaaijer, Triton, Okeanos, Orca, Nereus, Laga
  OJL ARB LSA8+ 05:47,9 Nereus Vincent de Vegt, Linde van Tilburg, Nereus, Triton, Okeanos, Laga
  OJL World Cup III Poznan LM4x (Zilver) 05:59,7 Filippi Just van der Endt, Nereus, Proteus, Asopos
  Sophie World Cup III Poznan W8+ (Brons) 06:12,0 Filippi Sophie Souwer, Okeanos, Nereus, Tirton, Orca, Proteus, Pelargos, Skoll, De Maas
  OJD Argo Sprint DSA4- 01:30,5 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, SilVia
  EJL Argo Sprint Lej8+ 01:23,7 Wit Goud Remy de Jong, Joris Oonk, Mark Pronk, Rob Nijmeijer, Ritten Rootheart, Hans Bleijswijk, Coen van den Hoek, Joost van Hofslot; Charlotte Walravens
  MGL Argo Sprint LN1x 01:42,0 Gram Reinier Goldhoorn
  OJL Argo Sprint LO2- 01:36,2 Nereus Just van der Endt, Berend Mortier (Nereus)
  OJD NSRF Slotwedstrijden DSA4- 06:40,8 Orgyasme Ymkje Clevering, Eline Feitsma, Nereus, SilVia
  OJL NSRF Slotwedstrijden LO2- 06:53,2 Nereus Just van der Endt, Berend Mortier (Nereus)
  EJLD NSRF Slotwedstrijden LDB2x 07:50,2 Two Light Floor Metz, Guyonne Schuch
  Joris NSRF Slotwedstrijden SA4- 05:56,5 Empacher Joris Pijs, Skoll, Nereus, Willem III
  OJL NSRF Slotwedstrijden LSA4- 06:02,1 Triton Vincent de Vegt, Triton, Triton, Laga
  MGL NSRF Slotwedstrijden LB1x 07:18,8 Gram Reinier Goldhoorn
  OJL NSRF Slotwedstrijden LSA2x 06:31,3 Asopos Just van der Endt, Ward van Zeijl (Asopos)
  OJZ NSRF Slotwedstrijden N1x 07:13,4 Dag en Dauw Luuk Adema
  MGL NSRF Slotwedstrijden LN2- 07:02,3 Duoble Ids Dijkstra, Wouter Zwart
  OJL NSRF Slotwedstrijden SA4x 06:05,8 Filippi Just van der Endt, Nereus, Proteus, Asopos
  OJL NSRF Slotwedstrijden LSA8+ 05:46,5 Nereus Vincent de Vegt, Linde van Tilburg, Nereus, Triton, Okeanos, Laga
  OJZ NSRF Slotwedstrijden SA8+  05:38,9 Skoll Koen Luppes, Tim Pels Rijcken, Njord, Phocas, Aegir, Okeanos, Orca, Skoll