Van | Tot | Gebeurtenis | Link | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 30 mrt 2024 | zo 31 mrt 2024 | Skoll Cup (Competitiewedstrijd) | |||||
ma 01 apr 2024 | Besloten feest | ||||||
ma 01 apr 2024 | CIE Paaseieren schilderen | ||||||
do 04 apr 2024 | Wedstrijd/stuur disputen activiteit | ||||||
za 06 apr 2024 | zo 07 apr 2024 | Lentekamp | |||||
za 06 apr 2024 | Weerribben-Wieden Marathon | ||||||
zo 07 apr 2024 | Varsity | ||||||
ma 08 apr 2024 | CIE Filmavond | ||||||
di 09 apr 2024 | Besloten feest: Explocie | ||||||
wo 10 apr 2024 | 18:00 | Compodiner | |||||
do 11 apr 2024 | 20:00 | Bieryoga & Flunkybal | |||||
vr 12 apr 2024 | 18:00 | Besloten feest | |||||
vr 12 apr 2024 | 18:00 | Besloten feest | |||||
za 13 apr 2024 | zo 14 apr 2024 | Bosbaanvoorjaarsregatta | |||||
za 13 apr 2024 | zo 14 apr 2024 | World Rowing Cup l | |||||
za 13 apr 2024 | Traianus Regatta (Competitiewedstrijd) | ||||||
ma 15 apr 2024 | BAM! Bierspellen | ||||||
wo 17 apr 2024 | Besloten feest: disputenborrel | ||||||
do 18 apr 2024 | Mok&Klokbal | ||||||
do 18 apr 2024 | 22:00 | SustainabiliCie Borrel | |||||
vr 19 apr 2024 | VrijMiBo | ||||||
za 20 apr 2024 | zo 21 apr 2024 | Nereus Carpit Noctem (Competitiewedstrijd)... | |||||
za 20 apr 2024 | zo 21 apr 2024 | Hollandia | |||||
za 20 apr 2024 | Hart van Holland Marathon | ||||||
za 20 apr 2024 | Besloten feest: BAM | ||||||
ma 22 apr 2024 | CompetiCie activiteit | ||||||
wo 24 apr 2024 | Pasdag GENTS | ||||||
do 25 apr 2024 | BAM! Pubquiz | ||||||
do 25 apr 2024 | 22:00 | Matchbekendmakingsborrel kickboksgala | |||||
ma 29 apr 2024 | BAM! Sportactiviteit | ||||||
wo 01 mei 2024 | 18:00 | Besloten feest: Disputenborrel | |||||
do 02 mei 2024 | CIE Speciaalbierproeverij | ||||||
vr 03 mei 2024 | 18:00 | Besloten feest | |||||
za 04 mei 2024 | zo 05 mei 2024 | Raceroei Regatta | |||||
za 04 mei 2024 | zo 05 mei 2024 | European Rowing Championships | |||||
ma 06 mei 2024 | Beheer Terrasfestival | ||||||
wo 08 mei 2024 | 20:00 | Dies-ALV | |||||
do 09 mei 2024 | Kickboksgala | ||||||
vr 10 mei 2024 | za 11 mei 2024 | Elfsteden roei marathon | |||||
za 11 mei 2024 | zo 12 mei 2024 | Rottebokaal (Competitiewedstrijd) | |||||
ma 13 mei 2024 | Afroeidag Lente | ||||||
di 14 mei 2024 | 18:00 | Basiscoachcursus | |||||
wo 15 mei 2024 | 18:00 | Basiscoachcursus | |||||
do 16 mei 2024 | ma 20 mei 2024 | Vogalonga | |||||
do 16 mei 2024 | 22:00 | Bestuur bekendmaking | |||||
vr 17 mei 2024 | Besloten feest: Kookcie | ||||||
za 18 mei 2024 | zo 19 mei 2024 | Saurus International Regatta (Competitiewedstri... | |||||
za 18 mei 2024 | zo 19 mei 2024 | Westelijke Regatta | |||||
za 18 mei 2024 | Besloten feest: MusiCie | ||||||
ma 20 mei 2024 | 22:00 | Gyas in de Brouwerij! | |||||
wo 22 mei 2024 | Basiscoachcursus | ||||||
do 23 mei 2024 | ICE Lente Spar | ||||||
vr 24 mei 2024 | za 25 mei 2024 | Batavierenrace | |||||
za 25 mei 2024 | zo 26 mei 2024 | PEiL (Competitiewedstrijd) | |||||
za 25 mei 2024 | zo 26 mei 2024 | ZRB | |||||
za 25 mei 2024 | zo 26 mei 2024 | World Rowing Cup ll | |||||
ma 27 mei 2024 | 17:00 | Competitie Kader diner en borrel | |||||
ma 27 mei 2024 | 18:00 | Commissiebedankdiner | |||||
wo 29 mei 2024 | Ringvaart | ||||||
wo 29 mei 2024 | 18:00 | Besloten feest: Disputenfeest | |||||
za 01 jun 2024 | zo 02 jun 2024 | Asopos Driekamp (Competitiewedstrijd) | |||||
za 01 jun 2024 | zo 02 jun 2024 | Koninklijke Holland Beker | |||||
wo 05 jun 2024 | 20:00 | Botenplan-ALV | |||||
za 08 jun 2024 | zo 09 jun 2024 | Heineken Okeanos Competitie Tweekamp (Compo)... | |||||
za 08 jun 2024 | 18:00 | Besloten feest | |||||
za 15 jun 2024 | za 16 jun 2204 | World Rowing Cup lll | |||||
za 15 jun 2024 | zo 16 jun 2024 | Euros Drienerlo Regatta (Competitiewedstrijd)... | |||||
za 15 jun 2024 | zo 16 jun 2024 | ARB | |||||
vr 21 jun 2024 | Midzomernacht tocht | ||||||
za 22 jun 2024 | zo 23 jun 2024 | Orca Competitie Slotwedstrijden (Competitieweds... | |||||
za 22 jun 2024 | Besloten feest | ||||||
za 29 jun 2024 | zo 30 jun 2024 | Gyas Meerkamp (Competitiewedstrijd) | |||||
za 29 jun 2024 | zo 30 jun 2024 | Northwave Regatta | |||||
vr 05 jul 2024 | Argosprint | ||||||
za 06 jul 2024 | zo 07 jul 2024 | NSRF Slot | |||||
za 06 jul 2024 | Leekstermeertocht | ||||||
zo 07 jul 2024 | Uittraining wedstrijdploegen | ||||||
ma 08 jul 2024 | Vlootschouw | ||||||
ma 08 jul 2024 | 22:00 | Gyas in de Brouwerij! | |||||
di 16 jul 2024 | 20:00 | Overdracht-ALV | |||||
za 27 jul 2024 | zo 04 aug 2024 | Olympische Spelen | |||||
za 31 aug 2024 | Streepjesfeest (ovb) | ||||||
za 12 okt 2024 | 18:00 | Besloten feest (ovb) | |||||
Oud | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
do 28 mrt 2024 | TopCIE x WedCIE activiteit | ||||||
wo 27 mrt 2024 | 18:00 | Varsitydiner | |||||
zo 24 mrt 2024 | Skiffhead | ||||||
za 23 mrt 2024 | zo 24 mrt 2024 | Aegir Lente Sprint (Competitiewedstrijd) | |||||
za 23 mrt 2024 | Tweehead & Jeugdhead |