Time-Team

De groep die de tijdwaarneming van de Gyas-Hunze, NOOC openingstoernooi, Varsity, Skøll Cup, SRG, Hollandia, Damen Raceroei Regatta, ZRB, Westelijke, Thetis Sprint, ARB, Dutch Masters Open, Martini, Holland Beker, Orca compo-slot, Argo Sprint, NSRF, Erasmus Sprints, EUCR 2010, PVP 2012 en Coupe 2006 verzorgt

Leden

  • 2018/2019
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    Coen van den Hoek
    Frank Braaksma
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Reinier Schoute
    Sterre Riewald
    Sybren Visser
  • 2016/2017
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Coen van den Hoek
    Frank Braaksma
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Reinier Schoute
    Sterre Riewald
  • 2015/2016
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Frank Braaksma
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Reinier Schoute
    Sterre Riewald
  • 2014/2015
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Frank Braaksma
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    Johan Wesselink
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reinier Schoute
    Reint Bolhuis
    Sterre Riewald
    Tijmen Prins
  • 2013/2014
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Frank Braaksma
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reinier Schoute
    Reint Bolhuis
    Tijmen Prins
  • 2012/2013
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reinier Schoute
    Reint Bolhuis
  • 2011/2012
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reint Bolhuis
  • 2010/2011
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    -- anoniem --
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    Laura Cuijpers
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reint Bolhuis
    Tefson Jansma
  • 2009/2010
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    -- anoniem --
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reint Bolhuis
    Rense Boomsma
  • 2008/2009
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    Harm Hermsen
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    -- anoniem --
    Reijer Vermaas
    Reint Bolhuis
    Rense Boomsma
  • 2007/2008
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Jurgen Wagenaar
    Reijer Vermaas
    Reint Bolhuis
    Rense Boomsma
  • 2006/2007
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Reijer Vermaas
    Rense Boomsma
  • 2005/2006
    Alexander Hoogerheide
    -- anoniem --
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Reijer Vermaas
    Rense Boomsma
  • 2004/2005
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Reijer Vermaas
    Rense Boomsma
  • 2003/2004
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Reijer Vermaas
    Rense Boomsma
  • 2002/2003
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Rense Boomsma
  • 2001/2002
    Jelle Niemantsverdriet
    Jelmer Ypma
    Johan Wesselink
    Rense Boomsma
  • 2000/2001
    Jelle Niemantsverdriet
    Johan Wesselink
    Rense Boomsma