Geneesmiddelonderzoek

Henley Royal Regatta (3 t/m 7 juli)

wo 03 - zo 07 julSybren Visser
Terwijl voor velen de uittraining er net op zit en de laatste wedstrijd is geroeid, de NSRF, zijn er ieder jaar weer wat Nederlandse ploegen die de plas oversteken en meedoen aan één van de oudste en tevens meest elitaire wedstrijd van het jaar; The Henley Royal Regatta in Henley-On-Thames. Dit jaar starten de volgende 14 Gyanen op Henley om te gaan racen in de 1-op-1 baan van 2112 meter lang.


  • Sophie Souwer met de nationale vrouwen dubbelvier -> The Princess Grace Challenge Cup
  • Ymkje Clevering met de nationale vrouwen vier-zonder -> The Town Challenge Cup
  • Marloes Oldenburg met de nationale vrouwen acht -> The Remenham Challenge Cup
  • Ties Talsma met de onder 23 acht -> The Ladies’ Challenge Plate
  • Luuk Adema in de skiff -> The Diamond Challenge Sculls
  • Henley acht (Leonard Vos, Joris Oonk, Nick Kipling, Kimo Berenschot, Niels Brugge, Jorn Haverkort, Axel Boomgaard, Teun Oonk en stuur Anniek Buiskool) -> The Temple Challenge Cup


Kijk via het YouTube kanaal van Henley de wedstrijden live!

Woensdag 3 juli:
12:50 NL tijd: HENLEY ACHT BEAT OXFORD LIGHTWEIGHT R.C (Video)

Donderdag 4 juli:
11:35 NL tijd: NORTHEASTERN 'B' BEAT HENLEY ACHT (Video)
20:40 NL tijd: LUUK ADEMA BEAT REDMOND MATTHEWS (Video)

Vrijdag 5 juli:
12:00 NL tijd: AUSTRALIAN DEFENCE (AUS) FORCE BEAT Defensie 8+ o.l.v. TESS HORLINGS
12:40 NL tijd: SOPHIE SOUWER met de vrouwen dubbelvier BEAT SKØll
15:30 NL tijd: TIES TALSMA met de onder 23 acht BEAT MOLESEY B.C.
17:00 NL tijd: LUUK ADEMA BEAT M.G. BRIGHAM
17:10 NL tijd: YMKJE CLEVERING met de vrouwen vier-zonder BEAT CAMBRIDGE UNIV. WOMEN'S B.C.
18:35 NL tijd: MARLOES OLDENBURG met de vrouwen acht BEAT TIDEWAY SC. SCH. & IMP. COLL. LON.

Zaterdag 6 juli (halve finales):
12:40 NL TIJD: Nieuw-Zeeland BEAT KNRB W8+ (Marloes Oldenburg)
13:10 NL TIJD: KNRB W4x (Sophie Souwer) BEAT Groot-Brittannië
15:20 NL TIJD: Guillaume Krommenhoek (Skøll) BEAT Luuk Adema
15:30 NL TIJD: KNRB U23 8+ (Ties Talsma) BEAT Leander Club
17:10 NL TIJD: KNRB W4- (Ymkje Clevering) BEAT Okeanos/Nereus W4-

Zondag 7 juli (finales):
14:00 NL TIJD: China BEAT KNRB W4x (Sophie Souwer)
14:10 NL TIJD: Oxford Brookes BEAT KNRB U23 8+ (Ties Talsma)
16:40 NL TIJD: KNRB W4- (Ymkje Clevering) BEAT China

Reacties

Sybren Visser · wo 03 jul 2019 om 13:24
De Henley acht verslaat Oxford Lightweight en is door naar de kwartfinale (donderdag)

Er volgt z.s.m. tijdschema voor alle startende ploegen voor morgen.
Odette Helsloot · wo 03 jul 2019 om 13:26
Geweldig, lekker bezig mannen!
Sybren Visser · wo 03 jul 2019 om 20:34
Kijk hier de race terug van de Henley acht tegen Oxford Lightweight.
Teun Oonk · wo 03 jul 2019 om 22:18
We hebben inderdaad een goed begin gehad vandaag! Heel gaaf om voor het eerst over deze baan te denderen. Morgen staat ons een sterkere tegenstander te wachten in de vorm van Northeastern University 'B'.

Starttijden voor morgen:

11:35 NL tijd: Gyas v. Northeastern 'B'
20:40 NL tijd: Luuk v. Redmond Matthews

Thanks voor alle berichtjes, ze worden gewaardeerd!
Sybren Visser · do 04 jul 2019 om 13:15
Helaas heeft de Henley acht verloren van Northeastern 'B' en zijn zij uitgeschakeld op Henley. Kijk hier de race terug.

Echter zijn er nog 5 Gyanen die nog van start gaan op Henley met vandaag om 20:40 NL tijd Luuk tegen Redmon Matthews
Sybren Visser · do 04 jul 2019 om 21:13
Luuk wint zijn race op Henley en is door naar de kwart finale!

Het tijdschema voor morgen volgt zo spoedig mogelijk.
Marloes Oldenburg · vr 05 jul 2019 om 09:02
Vrijdag:

11.00 defensie 8+ o.l.v. Tess

11:40 4x Sophie

14:30 8+ Ties

16:00 1x Luuk

16:10 4- Ymkje

17:35 8+ Marloes

Dit zijn Britse tijden
Sybren Visser · vr 05 jul 2019 om 17:24
Sophie, Ties, Luuk en Ymkje door naar de halve finale!

Marloes moet om 18:35 NL tijd!
Elles Nijmeijer · vr 05 jul 2019 om 18:42
Marloes is ook door!!
Lekker bezig allen!
Sybren Visser · za 06 jul 2019 om 10:44
Vandaag de volgende Gyanen in de halve finales op de Henley Royal Regatta:
  • 12:40 NL TIJD: KNRB W8+ (Marloes Oldenburg) VS Nieuw-Zeeland
  • 13:10 NL TIJD: KNRB W4x (Sophie Souwer) VS Groot-Brittannië
  • 15:20 NL TIJD: Guillaume Krommenhoek (Skøll) VS Luuk Adema
  • 15:30 NL TIJD: KNRB U23 8+ (Ties Talsma) VS Leander Club
  • 17:10 NL TIJD: Okeanos/Nereus W4- VS KNRB W4- (Ymkje Clevering)

Extra gegevens