Midden in al het zonnige lentegedruis, waar het Noorderplantsoen en de binnenstad al weer vol zijn met mensen, is het weer tijd om zomerhitjes mee te zingen! Op donderdagavond 21 april organiseren de BAM en de LIK een karaokeavond op Gyas. Kom langs en beluister de zangtechnieken van je vrienden! Er zullen veel klassiekers klaar staan!
De avond begint op 22:00 en zal afgesloten worden met een borrel. Dus als je even je tentamenstress wil wegzingen, dit is je kans! Voor lenteleden is het de ideale kans om gezellig met ploeggenootjes de sapjeskamer te veroveren met je zangkunsten!
De sapjeskamer veroveren met onze zangkunsten.. Hmm, ik stel me dat voor als 'zo slecht zingen dat iedereen 'm peert en je de sapjeskamer voor jezelf hebt'.