Agenda

Van Tot Gebeurtenis Link
do 28 mrt 2019Indelingsavond LIK
do 28 mrt 2019Praesesbekendmaking
vr 29 mrt 2019zo 31 mrt 2019Trainingskamp Bosbaan eerstejaars wedstrijdploe...
vr 29 mrt 2019Besloten feest
za 30 mrt 2019zo 31 mrt 2019Aegir Lentesprint
za 30 mrt 2019Tweehead
zo 31 mrt 2019Skiffhead
ma 01 apr 2019 18:00Pasavond Wielerkleding
wo 03 apr 2019Pasavond compokleding LIK
vr 05 apr 2019zo 07 apr 2019Trainingskamp Bosbaan middengroepen
vr 05 apr 2019 20:00ExploCie vergadering
za 06 apr 2019Oud-besturendag
zo 07 apr 2019Varsity
wo 10 apr 2019 20:00ALV
vr 12 apr 2019 20:00Benefiet Concert Neptunus
za 13 apr 2019zo 14 apr 2019Amstel Skoll cup
za 13 apr 2019 20:00Besloten feest
zo 14 apr 2019 19:00 22:00Wedstrijdroeiersdiner
wo 17 apr 2019Verbouwings-ALV
do 18 apr 2019 20:00Buitendag bekendmakingsborrel
vr 19 apr 2019zo 21 apr 2019LIK Kamp
vr 19 apr 2019za 20 apr 2019Huismeesters
za 20 apr 2019zo 21 apr 2019Hollandia NK Klein
za 20 apr 2019zo 21 apr 2019Trainanus Regatta
za 20 apr 2019Hart van Holland
vr 26 apr 2019 20:00Besloten Feest
zo 28 apr 2019 12:00 16:00Wedstrijd Ouderdag
vr 03 mei 2019 20:00Besloten feest
za 04 mei 2019zo 05 mei 2019ZRB
za 04 mei 2019zo 05 mei 2019Okeanos Competitie Tweekamp
wo 08 mei 2019 20:00Diës-ALV
vr 10 mei 2019za 11 mei 2019Batavierenrace
za 11 mei 2019zo 12 mei 2019World Cup I, Plovdiv
za 11 mei 2019zo 12 mei 2019PEil & PEik
ma 13 mei 2019LIK afroeimiddag
ma 13 mei 2019 20:00LIK! Afroeidag
do 16 mei 2019 20:00Talentenfonds Loterij
vr 17 mei 2019 20:00ExploCie vergadering
za 18 mei 2019zo 19 mei 2019Westelijke Roeiwedstrijden
za 18 mei 2019zo 19 mei 2019Euros Drienerlo Regatta
ma 20 mei 2019 14:00Inhouse dag TKP
ma 20 mei 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
wo 22 mei 2019De Ringvaart
do 23 mei 2019Ploegenbekendmaking LIK
do 23 mei 2019 20:00Gyas-Mayday mix
vr 24 mei 2019 20:00Beslotenfeest
za 25 mei 2019zo 26 mei 2019Saurus International Regatta
wo 29 mei 2019 20:00Botenplan-ALV
do 30 mei 2019Buitendag (Midlustrum Evenement)
vr 31 mei 2019zo 02 jun 2019EK Luzern
vr 31 mei 2019Thetis Sprint
vr 31 mei 2019De Elfstedentocht
za 01 jun 2019zo 02 jun 2019ARB
za 01 jun 2019zo 02 jun 2019Asopos 3kamp
za 08 jun 2019zo 09 jun 2019Rottebokaal
ma 10 jun 2019Ouderdag eerstejaars
za 15 jun 2019zo 16 jun 2019Damen NK Groot
za 15 jun 2019zo 16 jun 2019Gyas Meerkamp
za 22 jun 2019zo 23 jun 2019World Cup II, Poznan
za 22 jun 2019zo 23 jun 2019Orcaslot wedstrijden en NSK
za 22 jun 2019 20:00Besloten feest
vr 28 jun 2019Argo Sprint
vr 28 jun 2019 20:00ExploCie vergadering
za 29 jun 2019zo 30 jun 2019NSRF Slotwedstrijden
za 06 jul 2019zo 07 jul 2019Henley Royal Regatta
do 11 jul 2019Vlootschouw
za 13 jul 2019di 23 jul 2019Lustrum 11-daagse
za 13 jul 2019zo 14 jul 2019World Cup III, Rotterdam & Koninklijke Holland ...
do 18 jul 2019za 20 jul 2019Lustrumreis Gent
do 25 jul 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
za 27 jul 2019zo 28 jul 2019WK onder 23, Sarasota-Bradenton
za 03 aug 2019 21:00Gyas in de Brouwerij
ma 19 aug 2019Indelingsavond 1
zo 25 aug 2019zo 01 sep 2019WK roeien, Linz
di 27 aug 2019Indelingsavond 2
wo 28 aug 2019Indelingsavond 3
wo 04 sep 2019za 07 sep 2019EUC
za 28 sep 2019Afroeidag
 
Oud
ma 25 mrt 2019BAM! Filmavond bij Pathé
za 23 mrt 2019zo 24 mrt 2019Heineken NOOC openingstoernooi
za 23 mrt 2019 20:00Besloten feest
vr 22 mrt 2019 20:00Besloten Feest
do 21 mrt 2019 20:00Lustrumreis bekendmaking